-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лот №1 : Перфоратор шкірних трансплантатів, код НК 024:2019 - 38797 Дерматом, ручний, Лот №2 : Пилка осциляторна електрична, код НК 024:2019 - 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі, Лот №3 : Електродерматом, код НК 024:2019 - 11179 Дерматом, з живленням від мережі)
Тендер Prozorro UA-2021-11-14-000393-a
За рахунок бюджетних коштів КПКВКМБ 0712010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» (кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на 2021 рік відповідно до розпорядження КМУ 1337-р від 28.10.2021)
Завершена
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
Номер:
0b59ad3da8bd4185af4832c1a3d2042b
Внутрішній номер закупівлі:
12465411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-14-000393-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 cvet1208red@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2021 19:34 - 20.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2021 19:34 - 30.11.2021 19:27
Аукціон:
01.12.2021 12:58 - 01.12.2021 16:07
Період кваліфікації:
01.12.2021 16:07 - 02.12.2021 13:03
Період завантаження договору:
02.12.2021 12:53 - 22.12.2021 12:53
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴80 000.00 ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лот №1 : Перфоратор шкірних трансплантатів, код НК 024:2019 - 38797 Дерматом, ручний)
- Лот №2 ₴50 000.00 ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лот №2 : Пилка осциляторна електрична, код НК 024:2019 - 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі)
- Лот №3 ₴310 000.00 ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лот №3 : Електродерматом, код НК 024:2019 - 11179 Дерматом, з живленням від мережі)