-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лот №1 : Перфоратор шкірних трансплантатів, код НК 024:2019 - 38797 Дерматом, ручний, Лот №2 : Пилка осциляторна електрична, код НК 024:2019 - 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі, Лот №3 : Електродерматом, код НК 024:2019 - 11179 Дерматом, з живленням від мережі)
Оголошено тендер
440 000.00
UAH
Номер:
a73c84c858e44ca3a1e620ccf370d3a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-14-000399-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Лот №1 : Перфоратор шкірних трансплантатів, код НК 024:2019 - 38797 Дерматом, ручний, Лот №2 : Пилка осциляторна електрична, код НК 024:2019 - 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі, Лот №3 : Електродерматом, код НК 024:2019 - 11179 Дерматом, з живленням від мережі)
Примітки:
За рахунок бюджетних коштів КПКВКМБ 0712010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» (кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на 2021 рік відповідно до розпорядження КМУ 1337-р від 28.10.2021)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.11.2021 19:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лот №1: Перфоратор шкірних трансплантатів, код НК 024:2019 - 38797 Дерматом, ручний,
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Лот №2: Пилка осциляторна електрична, код НК 024:2019 - 44491 Багатофункціональна дриль/пила хірургічна, з живленням від електромережі
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Лот №3: Електродерматом, код НК 024:2019 - 11179 Дерматом, з живленням від мережі)
Кількість
4 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗа рахунок бюджетних коштів КПКВКМБ 0712010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» (кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на 2021 рік відповідно до розпорядження КМУ 1337-р від 28.10.2021)
Сума440 000.00 UAH