• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська

Торги не відбулися

204 704.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 047.04 UAH
Номер: 338c55210d414a03aa724c3dbc530c0c
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2020-11-18-000027
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 18.11.2020 00:00
Автор: Північно-східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 41127015
Період моніторингу: 18.11.2020 15:00 - 10.12.2020 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 18.11.2020 № 74 Сєвєродонецьк Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. В. о. начальника Тетяна ЖИХАР Додаток до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області від 18.11.2020 № 74 Втяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 6 UA-2020-11-17-008862-c 17.11.2020 дані автоматичних індикаторів ризиків Начальник відділу контролю у сфері закупівель Управління Людмила ЗІНОВА
Адреса: Ukraine, Луганська, Сєвєродонецьк
Контактна особа: Північно-східний офіс Держаудитслужби (Луганська обл.), +38 (0 99) 038-35-08, 12_31tender@i.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
  • Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання правильності заповнення форм документів встановлено порушення вимог Наказу № 1082 та пункту 8 частини другої статті 21 Закону. За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону установлено порушення вимог частини третьої, шостої статті 17 Закону, пунктів 2,11,14 частини другої статті 22 Закону, статті 24 Закону. За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема, вжити заходів щодо внесення змін до оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерної документації або вжити заходів передбачених частиною першою статті 32 Закону, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон, Закон № 922). Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2020 рік Управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Луганської області (далі - Замовник), оголошення про проведення процедури закупівлі, тендерну документацію, затверджену протоколом (рішенням) Уповноваженої особи УПСЗН РМР від 17.11.2020 №46. За результатами моніторингу установлено, що на порушення вимог абзацу третього пункту 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року № 1082 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 липня 2020 за № 610/34893 (далі – Наказ № 1082) уповноваженою особою Замовника після внесення інформації в електронні поля оголошення про проведення процедури закупівлі, не накладено кваліфікований електронний підпис посадової особи. Також встановлено, що на порушення вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону опубліковане оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформації про мову, якою повинні готуватися тендерні пропозиції. Моніторингом відповідності тендерної документації вимогам Закону встановлено, що Замовником в тендерній документації (пункт 4 розділ III «Інструкція з підготовки тендерних пропозицій») зазначено, що тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій, чим порушено вимоги пункту 11 частини 2 статті 22 Закону № 922. Також встановлено, що наведений в пункті 1 та пункті 2 розділу II тендерної документації порядок надання роз’яснень щодо тендерної документації та внесення змін до неї не відповідає порядку, визначеному у статті 24 Закону. Крім того за результатами моніторингу встановлено, що Замовником в тендерній документації пункт 5 розділ III «Інструкція з підготовки тендерних пропозицій» передбачено надання переможцем торгів документів у термін не пізніше 5 днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, що не відповідає вимогам частини 6 статті 17 Закону № 922. На порушення вимог пункту 14 частини 2 статті 22 Закону 922 тендерна документація не містить кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Разом з цим встановлено, що Замовник у тендерній документації (додаток № 2 до тендерної документації) не установив до переможця торгів вимогу щодо надання документального підтвердження інформації про відсутність підстави для відхилення тендерної пропозиції, визначеної у пунктах 12,13 частини першої, частини другої статті 17 Закону, чим порушив вимоги частини третьої статті 17 Закону та пункту 2 частини другої статті 22 Закону. Крім того Замовником у тендерній документації (додаток № 2 до тендерної документації) зазначено: У разі ненадання переможцем торгів документів або неповного комплекту документів відповідно до всіх вимог тендерної документації та додатків до неї в зазначені строки замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув відповідно до частини 3 ст. 32 Закону. Проте статтею 32 Закону 922 визначено порядок відміни тендеру чи визначення тендеру таким, що не відбувся.
Період усунення порушень: 19.11.2020 11:05 - 04.12.2020 00:00
Дата публікації висновку: 19.11.2020 11:05