• Відкриті торги
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

Оголошено тендер

204 704.00 UAH
Номер: 0cebdea200714d5e85378e8702c2294f
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-17-008274-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Луганської області
Замовник: Управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Луганської області
Очікувана вартість: 204 704.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 17.11.2020 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума204 704.00 UAH