-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-11-17-008862-c
мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Торги не відбулися
204 704.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 047.04 UAH
мін. крок: 1% або 2 047.04 UAH
Номер:
5ef72e546d66481187aa49116b90de8d
Внутрішній номер закупівлі:
7240871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-17-008862-c
Замовник:
Управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196860
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. РУДЕНКО, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Назарько +380645363223 mn1575@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 704.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 047.04 UAH
Період уточнення:
17.11.2020 15:22 - 23.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2020 15:22 - 03.12.2020 15:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описмова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
24000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021