-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Човен рятувальний з веслами без двигуна. ДК 021:2015: 34520000-8 Човни. 2533.
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-006007-c
Інформація про мову, якою повинні бути складені тендерні пропозиції: всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. ДК 021:2015: 34520000-8 Човни. 2533. Детальний опис предмета закупівлі в Додатку 3. Човен рятувальний з веслами без двигуна - 9 шт.
Торги не відбулися
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 5 940.00 UAH
мін. крок: 2% або 5 940.00 UAH
Нічого не знайдено.