-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Човен рятувальний з веслами без двигуна. ДК 021:2015: 34520000-8 Човни. 2533.
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-006007-c
Інформація про мову, якою повинні бути складені тендерні пропозиції: всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. ДК 021:2015: 34520000-8 Човни. 2533. Детальний опис предмета закупівлі в Додатку 3. Човен рятувальний з веслами без двигуна - 9 шт.
Торги не відбулися
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 5 940.00 UAH
мін. крок: 2% або 5 940.00 UAH
Номер:
b42b88601dcc49bca515ec8617dd6c99
Внутрішній номер закупівлі:
7190244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-006007-c
Замовник:
Державна установа "Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Еспланадна, 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зленко Роман Леонідович 380442890042 zlenko1984@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34520000-8 ЧовниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 940.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 12:36 - 20.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 12:36 - 30.11.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної в строк протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Човен рятувальний з веслами без двигуна (2533). ДК 021:2015: 34520000-8 Човни.
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 18.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОЛІБРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23850681
-
Контактна особа:
Олексій Мануйленко +380501981566 manuilenkoalex@gmail.com
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОМБРИГА ПЕТРОВА, будинок 2, квартира 22
Початкова пропозиція
295 011.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
295 011.00 UAH з ПДВ
Документи
10
Скарги
0