-
Відкриті торги
-
КЕП
Човен рятувальний з веслами без двигуна (2533). ДК 021:2015: 34520000-8 Човни.
Оголошено тендер
297 000.00
UAH
Номер:
cc3210636ec94251b7d675ba615a6f12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-13-002235-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Еспланадна, 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Еспланадна, 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Човен рятувальний з веслами без двигуна (2533). ДК 021:2015: 34520000-8 Човни.
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель на 2020 рік. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 11.11.2020 року №2533.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34520000-8 Човни
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.11.2020 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2020 бюджетний рік.
Сума297 000.00 UAH