-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей, ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів. )
Тендер Prozorro UA-2020-04-30-001291-b
Торги відмінено
7 225 842.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
Номер:
f66e828b4b724ab9bae51c8004187ce9
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-05-06-000045
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
04.05.2020 00:00
Період моніторингу:
06.05.2020 15:14 - 28.05.2020 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
04.05.2020 № 27
Чернігів
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20.10.2016 № 18 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник управління Ірина БІЛАЗЕРСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби
в Чернігівській області від 04.05.2020 № 27
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
9. UA-2020-04-30-001291-b 30.04.2020 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами моніторингу питання повноти інформації в річному плані та оголошенні про закупівлю відповідно до вимог законодавства у сфері закупівель встановлено порушення вимог пункту 1 частини другої статті 4, пункту 8 частини другої статті 21 Закону.
За результатами моніторингу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону встановлено її невідповідність вимогам частини шостої статті 17, частини першої статті 22, пункту 11 частини другої статті 22, частин першої та другої статті 24, пункту 3 частини третьої статті 25, абзацу другого частини першої статті 28, частини шостої статті 33, частини п’ятої статті 41 Закону.
За результатами моніторингу оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог абзацу другого частини другої статті 24 Закону.
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом з питань закупівель – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2, 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області зобов’язує вжити заходів щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема в межах законодавства вжити заходів, передбачених частиною першою статті 32 Закону, та протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 15 травня 2020 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, повноти інформації в річному плані та оголошенні про закупівлю відповідно до вимог законодавства у сфері закупівель, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (у редакції чинній з 19.04.2020, далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Малодівицька селищна рада (далі – Замовник) на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету від 05.05.2020 (зі змінами) та перелік змін.
У ході моніторингу встановлено, що у річному плані закупівель (ID: UA-P-2020-04-30-001291-c) відсутня інформація щодо категорії Замовника, чим порушено вимоги пункту 1 частини другої статті 4 Закону.
За результатами моніторингу встановлено, що в порушення вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформацію про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції.
Під час моніторингу встановлено невідповідність тендерної документації Замовника вимогам Закону, а саме:
- положення розділу ІІ «Порядок унесення змін та надання роз’яснень до тендерної документації» не відповідають вимогам частин першої та другої статті 24 Закону;
- пункт 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» не відповідає вимогам частини першої статті 22 Закону;
- інформація, наведена у пункті 3 «Умови повернення чи неповернення забезпечення тендерної пропозиції» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», не відповідає пункту 3 частини третьої статті 25 Закону, відповідно до якого забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
- у пункті 1 «Перелік критеріїв та методика оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію» розділу V «Оцінка тендерної пропозиції» Замовником визначено критерії та методику оцінки відповідно до частини першої статті 28 Закону. При цьому стаття 28 Закону визначає порядок розкриття тендерних пропозицій, а розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюється відповідно до статті 29 Закону;
- додаток 2 «Перелік документів, які надаються переможцем процедури закупівлі відповідно до вимог статті 17 Закону» до тендерної документації не відповідає переліку документів, визначених в пункті 5 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, зокрема не містить спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктом 12 частини першої та частиною другою статті 17 Закону та суперечить вимогам частини шостої статті 17 в частині строків надання переможцем таких документів;
- пункт 4 «Строк, протягом якого тендерні пропозиції є дійсними» розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» та пункт 4 додатку 3 «Форма «Ціна тендерної пропозиції» до тендерної документації не відповідають вимогам пункту 11 частини другої статті 22 Закону;
- інформація, наведена у пункті 2 «Дата та час розкриття тендерної пропозиції» розділу IV «Подання та розкриття тендерної пропозиції» не відповідає вимогам абзацу другого частини першої статті 28 Закону;
- пункт 2 «Строк укладання договору » розділу VI «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» не відповідає вимогам частини шостої статті 33 Закону;
- положення пункту 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю» розділу VI «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» та додатку 5 «Проект договору про закупівлю» до тендерної документації не відповідають вимогам частини п’ятої статті 41 Закону;
- пунктом 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю» розділу VI «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» передбачено, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, визначених частиною 4 статті 36 Закону. При цьому стаття 36 Закону визначає умови застосування процедури торгів з обмеженою участю, а істотні умови договору визначені частиною п’ятою статті 41 Закону.
Під час проведення моніторингу встановлено, що Замовником 06.05.2020 в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro оприлюднено тендерну документацію (попередні версії тендерної документації оприлюднено 30.04.2020 (разом з оголошенням) та 05.05.2020 (разом з переліком змін)), проте не оприлюднено перелік змін до тендерної документації, чим порушено вимоги абзацу другого частини другої статті 24 Закону.
Період усунення порушень:
15.05.2020 16:24 - 30.05.2020 00:00
Дата публікації висновку:
15.05.2020 16:24
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
У звязку з неможливістю усунення виявлених порушень на оголошену закупівлю відкриті торги UA-2020-04-30-001291-b Тендерний комітет Малодівицької селищної ради прийняв рішення відмінити процедуру закупівлі.
Дата публікації звіту:
18.05.2020 10:56