-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей, ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів. )
Тендер Prozorro UA-2020-04-30-001291-b
Торги відмінено
7 225 842.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
Період оскарження:
30.04.2020 13:23 - 13.05.2020 00:00
Нічого не знайдено.