• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей, ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів. )

Торги відмінено

7 225 842.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 129.21 UAH
Номер: 6407a2d47c9a429db52a9a1542ce5474
Внутрішній номер закупівлі: 4924581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-30-001291-b   
Замовник: Малодівицька селищна рада
Контактна особа: Валентина Демченко +380984125543 04412490@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 7 225 842.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 36 129.21 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 32 516.29 UAH
Період уточнення: 30.04.2020 13:23 - 07.05.2020 15:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2020 13:23 - 17.05.2020 15:00
Аукціон: 18.05.2020 12:44 - 18.05.2020 13:17
Період кваліфікації: 18.05.2020 13:17 - 22.05.2020 16:11
Період завантаження договору: 22.05.2020 16:11 - 11.06.2020 16:11
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(«Капітальний ремонт будинку народної творчості в смт. Мала Дівиця по вул. Слобідська,16 Прилуцького району Чернігівської області», І черга: Зовнішнє оздоблення з заміною вікон та дверей, ІІ черга: Внутрішнє оздоблення приміщень з заміною підлог, дверей та улаштуванням санвузлів. )
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 01.10.2021
Місце постачання 17523, Україна, Чернігівська область, смт Мала Дівиця, Слобідська, 16 На карті

Інформація про скасування

Номер: 5f1ce569b85049aca186c169dfb56741
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Протокольним рішенням тендерного комітету від 18.05.2020 року торги скасовано через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Період оскарження: 02.06.2020 09:19 - 13.06.2020 00:00
Дата опублікування: 02.06.2020 09:19
Дата виконання: 13.06.2020 00:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІРМА "ЮНІКОМ"

Оскарження: 22.05.2020 16:11 - 02.06.2020 00:00
Початкова пропозиція 5 908 566.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 699 946.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.05.2020 16:11
Документи 17
Скарги 0
ПП "МАРКОНІ ПЛЮС"
Початкова пропозиція 7 148 814.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 25
Скарги 0
ПП "МПБП Стимул"
Початкова пропозиція 6 421 614.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 421 614.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0
ТОВ "РЕМБУД КОМ"
Початкова пропозиція 6 941 104.87 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 941 104.87 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 103
Скарги 0

Контракти

Номер: a15960e776ec43c9aaf196d3b04568d5
Ідентифікатор договору: UA-2020-04-30-001291-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІРМА "ЮНІКОМ"
Сума договору: 5 699 946.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 699 946.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації