-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
“Послуги з письмового та усного перекладу, 3 лоти: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову; лот 2 - послуги з усного послідовного та синхронного перекладу; лот 3 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови”
Тендер Prozorro UA-2019-12-12-003301-b
Місце надання послуг за лотами 1 – 3: м. Київ. Строк надання послуг за лотами 1-3: з дати підписання договору уповноваженими особами сторін і до 31.12.2020. Кількість, обсяг надання послуг: кількість, обсяг надання послуг згідно з потребою Замовника та може бути: за лотом 1 – орієнтовно 7 000 сторінок і 20 документів для офіційного завірення; за лотом 2 – орієнтовно 606 годин усного перекладу і 21 день оренди обладнання; за лотом 3 – орієнтовно 1410 сторінок і десять документів для офіційного завірення. Опис послуг наведено в Додатку 1 до тендерної документації.
Завершена
2 753 915.43
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 5 000.00 UAH
Нічого не знайдено.