-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
“Послуги з письмового та усного перекладу, 3 лоти: лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову; лот 2 - послуги з усного послідовного та синхронного перекладу; лот 3 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови”
Тендер Prozorro UA-2019-12-12-003301-b
Місце надання послуг за лотами 1 – 3: м. Київ. Строк надання послуг за лотами 1-3: з дати підписання договору уповноваженими особами сторін і до 31.12.2020. Кількість, обсяг надання послуг: кількість, обсяг надання послуг згідно з потребою Замовника та може бути: за лотом 1 – орієнтовно 7 000 сторінок і 20 документів для офіційного завірення; за лотом 2 – орієнтовно 606 годин усного перекладу і 21 день оренди обладнання; за лотом 3 – орієнтовно 1410 сторінок і десять документів для офіційного завірення. Опис послуг наведено в Додатку 1 до тендерної документації.
Завершена
2 753 915.43
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 5 000.00 UAH
Номер:
77325818abf1426387abe2bbfd452977
Внутрішній номер закупівлі:
4164439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-12-003301-b
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Лис +380442540108 nina.lys@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 753 915.43 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2019 15:10 - 18.12.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2019 15:10 - 28.12.2019 11:00
Аукціон:
02.01.2020 12:30 - 02.01.2020 14:50
Період кваліфікації:
02.01.2020 14:50 - 11.01.2020 14:39
Період завантаження договору:
02.01.2020 14:50 - 22.01.2020 14:50
Тендерна документація
- Лот №1 ₴983 935.00 лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову
- Лот №2 ₴1 280 108.63 лот 2 - послуги з усного послідовного та синхронного перекладу
- Лот №3 ₴489 871.80 лот 3 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови