• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з письмового та усного перекладу, 3 лоти:

Оголошено тендер

2 753 915.43 UAH
Номер: 6029e945c89949d58e7c9c2accee4774
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-10-31-000461-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Національний банк України
Замовник: Національний банк України
Очікувана вартість: 2 753 915.43 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з письмового та усного перекладу, 3 лоти:
Примітки: лот 1 - 983 935,00 лот 2 - 1 280 108,63 лот 3 - 489 871,80
Річний план закупівлі на: 2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладу
Дата опублікування: 31.10.2019 10:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - послуги з письмового перекладу з англійської мови на українську мову та з української мови на англійську мову;
Код ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладу
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)
лот 2 - послуги з усного послідовного та синхронного перекладу;
Код ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладу
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)
лот 3 - послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови
Код ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладу
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума2 753 915.43 UAH