-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичне обладнання (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код за НК 031:2024: Y091203 СТІЛЬЦІ, ТУАЛЕТ І ДУШ , V0807 ПРОТИПРОЛЕЖНЕВІ МЕДИЧНІ МАТРАЦИ, V0804 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, Z12030202 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗБОРУ РІДИН ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ – ІНШЕ, код за НК 024:2023: 40539 Крісло-туалет, 47476 Надувний протипролежневий матрац, 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, 10531 Приліжкова шафа, 13959 Стіл для хірургічних інструментів, 44809 Вакуумний регулятор для аспірації загального призначення)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014988-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)
6 240 652.39
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
02
год
29
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Нічого не знайдено.