-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код за НК 031:2024: Y091203 СТІЛЬЦІ, ТУАЛЕТ І ДУШ , V0807 ПРОТИПРОЛЕЖНЕВІ МЕДИЧНІ МАТРАЦИ, V0804 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, Z12030202 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗБОРУ РІДИН ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ – ІНШЕ, код за НК 024:2023: 40539 Крісло-туалет, 47476 Надувний протипролежневий матрац, 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, 10531 Приліжкова шафа, 13959 Стіл для хірургічних інструментів, 44809 Вакуумний регулятор для аспірації загального призначення)
Оголошено тендер
6 967 032.00
UAH
Номер:
8aa7bdd032b94308bc2425fe3e4c791a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018536-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 967 032.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання
(Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код за НК 031:2024: Y091203 СТІЛЬЦІ, ТУАЛЕТ І ДУШ , V0807 ПРОТИПРОЛЕЖНЕВІ МЕДИЧНІ МАТРАЦИ, V0804 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, Z12030202 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗБОРУ РІДИН ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ – ІНШЕ, код за НК 024:2023: 40539 Крісло-туалет, 47476 Надувний протипролежневий матрац, 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, 10531 Приліжкова шафа, 13959 Стіл для хірургічних інструментів, 44809 Вакуумний регулятор для аспірації загального призначення)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
03.09.2026 20:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума6 967 032.00 UAH