• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне обладнання (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код за НК 031:2024: Y091203 СТІЛЬЦІ, ТУАЛЕТ І ДУШ , V0807 ПРОТИПРОЛЕЖНЕВІ МЕДИЧНІ МАТРАЦИ, V0804 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, Z12030202 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗБОРУ РІДИН ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ – ІНШЕ, код за НК 024:2023: 40539 Крісло-туалет, 47476 Надувний протипролежневий матрац, 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, 10531 Приліжкова шафа, 13959 Стіл для хірургічних інструментів, 44809 Вакуумний регулятор для аспірації загального призначення)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)

6 240 652.39 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
08
год
46
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 86be768868744df696e957bb6de7e3b0
Внутрішній номер закупівлі: 30288320
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014988-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 240 652.39 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 20:55 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 20:55 - 23.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 20:55 - 20.09.2026 00:00
Аукціон: з 24.09.2026 12:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 240 652.39 Медичне обладнання (Код за ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код за НК 031:2024: Y091203 СТІЛЬЦІ, ТУАЛЕТ І ДУШ , V0807 ПРОТИПРОЛЕЖНЕВІ МЕДИЧНІ МАТРАЦИ, V0804 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПАЦІЄНТІВ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, V0899 МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – ІНШЕ, Z12030202 - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ, ЗБОРУ Й ЗАГОТІВЛІ - ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗБОРУ РІДИН ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ – ІНШЕ, код за НК 024:2023: 40539 Крісло-туалет, 47476 Надувний протипролежневий матрац, 31163 Каталка з положенням лежачи адаптаційна, 10531 Приліжкова шафа, 13959 Стіл для хірургічних інструментів, 44809 Вакуумний регулятор для аспірації загального призначення)