-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Будівництво системи аерації Тернопільського ставу (4 черга). Коригування в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-013964-a
Категорія замовника - орган місцевого самоврядування. Закупівля в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 26.09.26 00:00)
7 022 534.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
23
год
24
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Нічого не знайдено.