-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво системи аерації Тернопільського ставу (4 черга). Коригування в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
Оголошено тендер
7 022 534.00
UAH
Номер:
7ba3f8b8d2cc4b80a0d6214b3a6b6798
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-26-016808-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
7 022 534.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво системи аерації Тернопільського ставу (4 черга). Коригування
в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
Примітки:
Категорія замовника - орган місцевого самоврядування.
Закупівля в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45240000-1 Будівництво гідротехнічних об’єктів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
26.08.2026 20:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет Тернопільської міської територіальної громади на умовах співфінансування
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8350 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі охорони навколишнього природного середовища
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума1 652 239.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти проєкту №PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Cтале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі» Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Польща – Україна 2021-2027, що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума5 370 295.00 UAH