-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Будівництво системи аерації Тернопільського ставу (4 черга). Коригування в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-013964-a
Категорія замовника - орган місцевого самоврядування. Закупівля в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 26.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 26.09.26 00:00)
7 022 534.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
00
год
57
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2e792e70f6a54a1aa62dd96d03ec2a4b
Внутрішній номер закупівлі:
30205568
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-013964-a
Замовник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Волошин Наталя 380674473114 zakupivli_tmr1@ukr.net
Організація-донор:
Програма Польщі Interreg VI-A NEXT
×
-
Ідентифікатор:
PL-REGON 140315583
-
Адреса:
00-926, Республіка Польща, Masovian, Warsaw, 2 Wspólna St., 4
Класифікатор ДК 021:2015:
45240000-1 Будівництво гідротехнічних об’єктівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 022 534.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 20:48 - 23.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 20:48 - 26.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 20:48 - 23.09.2026 00:00
Аукціон:
з 28.09.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 022 534.00 Будівництво системи аерації Тернопільського ставу (4 черга). Коригування в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща