-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Цифрове вимірювальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-011592-a
Співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility
Завершена
1 461 199.44
UAH без ПДВ
Номер:
06857238e8b24c6aa4318e0a8b64b297
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-21-000022
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
21.08.2026 00:00
Період моніторингу:
21.08.2026 16:55 - 12.09.2026 00:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
21.08.2026 № 207
(дата)
м. Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Аляб`євої О.М. від 21.08.2026 року.
В.о. начальника Артур ЄГІОЗАР’ЯН
Додаток
до наказу Північно-східного офісу
Держаудитслужби
від 21.08.2026 № 207
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
6 UA-2026-08-06-011592-a 06.08.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Ольга АЛЯБ’ЄВА
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Запити/Пояснення
Номер:
f95be889be0143ed8be4ca281839a2ef
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
27.08.2026 18:10
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
02.09.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі: Цифрове вимірювальне обладнання (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2026-08-06-011592-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в перевірці питання щодо правомірності прийняття рішень, а саме:
1. Яким чином та на підставі яких документів замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено розмір витрат та очікувану вартість предмета закупівлі, з наданням відповідних підтверджуючих документів?
2. Відповідно до підпункту 2.2. пункту 2. Додатку № 2 до тендерної документації «ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ» визначена вимога надати інформацію про відповідність запропонованого до поставки Товару технічним та якісним вимогам Замовника, підтвердити шляхом надання під час проведення процедури (повинні бути завантажені в електронну систему до кінцевого строку подання тендерних пропозицій) закупівлі сканованих копій наступних документів: Лист від виробника (його регіонального представництва або структурного підрозділу) або від його офіційного постачальника (дистриб’ютора/дилера/посередника) в Україні, запропонованого учасником товару, в якому міститься найменування та кількість запропонованого товару, унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, у форматі UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X, а також найменування замовника та учасника процедури закупівлі. У разі надання такого листа від офіційного постачальника (дистриб’ютора/дилера/посередника) в Україні - учасник у складі пропозиції надає документальне підтвердження від виробника (його регіонального представництва або структурного підрозділу) статусу такого офіційного постачальника (дистриб’ютора/дилера/посередника) в Україні.
При цьому, Учасником ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» у складі тендерної пропозиції надано АВТОРИЗАЦІЙНИЙ ЛИСТ від «07» серпня 2026 р., вих. № 07-08-2026/3 (файл «Авторизаційний-лист_МВР_DIXI-CENTER_UA-2026-08-06-011592-a.pdf»), виданий ТОВ «Мультимедійне видавництво "Розумники"».
Згідно зазначено листа ТОВ «Мультимедійне видавництво "Розумники"» є виробником наступних товарів:
Набір навчальний «Цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс Лабдиск Фізика», у кількості - 12 штук;
Набір навчальний «Цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс Лабдиск Біо Хім», у кількості - 12 штук;
Набір навчальний «Цифровий вимірювальний комп'ютерний комплекс Лабдиск Метеостанція», у кількості - 2 штуки;
Враховуючи вищевикладене, надати назву файлу і номер сторінки документу, наданого у складі тендерної пропозиції ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» на вимогу підпункту 2.2. пункту 2. Додатку № 2 стосовно товару «Універсального цифрового вимірювального комп’ютерного комплексу для предметів природничо- математичного циклу».
3. Вимогами пункту 81 Особливостей визначено, що Замовник у річному плані закупівель незалежно від вартості закупівлі зазначає інформацію, передбачену частиною другою статті 4 Закону, а також інформацію зокрема про: захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля; код програмної класифікації видатків та кредитування відповідного бюджету (у разі коли джерелом фінансування закупівлі є державний або місцевий бюджет).
Надати пояснення, яким чином Замовник виконав вимогу пункту 81 Особливостей.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
9891e31230104665b2cee903069f0a10
Назва:
Надання пояснень
Дата опублікування:
31.08.2026 17:32
Опис:
Пояснення Замовника надано у файлах, що додаються