• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цифрове вимірювальне обладнання

Оголошено тендер

1 753 439.33 UAH
Номер: 9e8f07303bb940778875fe317e2c999c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-009242-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 753 439.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цифрове вимірювальне обладнання
Примітки: Співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 06.08.2026 14:21
Донорська програма: Програма ЄС (Ukraine Facility)

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗакупівля здійснюється в межах реалізації програми фінансової підтримки Ukraine Facility, що впроваджується Європейським Союзом. КПКВК 0111184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 665 767.36 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяСавинська
Сума87 671.97 UAH