• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Цифрове вимірювальне обладнання

Співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility

Завершена

1 461 199.44 UAH без ПДВ
Номер: 72657da9ef2d4bf2bf7ff591345d140f
Внутрішній номер закупівлі: 30017626
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-011592-a   
Замовник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анастасія Содель +380994890299 v.o.savselrada@ukr.net https://savynska-gromada.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 461 199.44 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 18:43 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 18:43 - 14.08.2026 00:00
Аукціон: з 14.08.2026 14:27
Період кваліфікації: 14.08.2026 00:00 - 19.08.2026 13:35
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 461 199.44 Цифрове вимірювальне обладнання