• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

КОМПЛЕКТИ МЕБЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ У ПІЛОТНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗА ПРОЄКТОМ "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" НА 2026 РІК (КОД ДК 021:2015: 39160000-1 — ШКІЛЬНІ МЕБЛІ)

Завершена

1 318 338.61 UAH без ПДВ
Номер: 1567cad163744c76a06d3f447d63d290
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-09-02-000009
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 01.09.2026 00:00
Автор: Північний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40919597
Період моніторингу: 02.09.2026 12:22 - 24.09.2026 00:00
Статус: Здійснення моніторингу
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області НАКАЗ 01.09.2026 № 62-З Чернігів Про початок моніторингу процедур закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами), НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. В. о. начальника управління Олена БОНДАРЕНКО Витяг з додатку до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області «Про початок моніторингу процедур закупівель» Перелік закупівель № з/п Оголошення про проведення закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 5. UA-2026-08-05-011334-a 05.08.2026 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Адреса: Ukraine, Чернігів
Контактна особа: Північний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 46) 267-72-67, i.m.boiko@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель