-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
КОМПЛЕКТИ МЕБЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ У ПІЛОТНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗА ПРОЄКТОМ "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" НА 2026 РІК (КОД ДК 021:2015: 39160000-1 — ШКІЛЬНІ МЕБЛІ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-011334-a
Завершена
1 318 338.61
UAH без ПДВ
Номер:
e48695d9563448a881b5fbdfc6a4d4b4
Внутрішній номер закупівлі:
30004535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-011334-a
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гакал Валентина Володимирівна +380678404547 tenderosvitanizhyn@ukr.net https://uo.gov.ua/
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 318 338.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 16:39 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 16:39 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:47
Період кваліфікації:
13.08.2026 00:00 - 14.08.2026 12:27
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 318 338.61 КОМПЛЕКТИ МЕБЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ У ПІЛОТНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗА ПРОЄКТОМ "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" НА 2026 РІК (КОД ДК 021:2015: 39160000-1 — ШКІЛЬНІ МЕБЛІ)