-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОМПЛЕКТИ МЕБЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ У ПІЛОТНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗА ПРОЄКТОМ "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" НА 2026 РІК (КОД ДК 021:2015: 39160000-1 — ШКІЛЬНІ МЕБЛІ)
Оголошено тендер
1 582 006.33
UAH
Номер:
34339c8ea27a42e8a35fe32da732c6be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-013316-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 582 006.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
КОМПЛЕКТИ МЕБЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ У ПІЛОТНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗА ПРОЄКТОМ "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" НА 2026 РІК (КОД ДК 021:2015: 39160000-1 — ШКІЛЬНІ МЕБЛІ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.08.2026 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума1 582 006.33 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-250326-1D7A2A9D
Назва проєкту:
Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа" (ліцей)
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-250326-1D7A2A9D