-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Придбання комплекту меблів для кабінету хімії для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-000870-a
Тендерні пропозиції викладаються українською мовою
Завершена
422 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7bd158cc1bb42dc872cfd204d95c6c6
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-25-000052
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
25.08.2026 00:00
Період моніторингу:
26.08.2026 11:02 - 17.09.2026 00:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ
ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
25.08.2026 № 61-З
Суми
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, підпунктів 15, 16 пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 р. № 2 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Виконувач обов’язків начальника Дмитро БОРОЗЕНЕЦЬ
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області
від 25.08.2026 № 61-З
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 4 UA-2026-08-05-000870-a 05.08.2026 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Інна ЮРКО
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Запити/Пояснення
Номер:
7e7cb4391b7a4b80b1f7e7c526776c68
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
27.08.2026 10:25
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
02.09.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом: «Придбання комплекту меблів для кабінету хімії для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-08-05-000870-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 року №2, постала потреба в отриманні пояснення (інформації, документів).
1. Просимо надати пояснення яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Зокрема, надати комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі тощо.
2. Надати інформацію щодо оприлюднення на власному веб-сайті чи офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Інформацію (пояснення та документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
6180373dfe0746d3aad9ddd540da2a83
Назва:
Відповідь на запит від 27.08.2026
Дата опублікування:
31.08.2026 10:43
Опис:
На запит Управління Західного офісу Держаудитслужби від 27.08.2026року по закупівлі за предметом: «Придбання комплекту меблів для кабінету хімії для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область», інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: (UA-2026-08-05-000870-a управління освіти Шосткинської міської ради надає наступні пояснення:
Щодо першого питання: 1. Просимо надати пояснення яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість. Зокрема, надати комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі тощо.
Відповідь:
Визначення потреби в товарі, що є предметом закупівлі, здійснювалося на підставі аналізу фактичної потреби у таких товарах з урахуванням кошторисних призначень.
З метою визначення вартості товару було направлено запити до цінових пропозицій до постачальників аналогічних товарів.
За результатами направлених запитів було отримано не менше трьох комерційних пропозицій, зокрема від ТОВ «Еліз Лабс», ТОВ «Українська школа», ТОВ «Освіта-365», що додаються.
У свою чергу, технічні характеристики предмета закупівлі та кваліфікаційні критерії до учасників встановлювалися із урахуванням специфіки предмета закупівлі, з урахуванням положень Наказу № 574 від 29.04.2020 Міністерства освіти і науки України (із змінами та доповненнями)..
Щодо другого питання: 2. Надати інформацію щодо оприлюднення на власному веб-сайті чи офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
Відповідь: Оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі забезпечено на веб-сайті https://osvita.shostka-rada.gov.ua у розділі Документи/Публічні закупівлі/Обґрунтування закупівель, дата оприлюднення 07.08.2026 посилання - https://drive.google.com/drive/folders/14o5r4-cW9SQBKsnIQpYNrTjbmMQg0faA