-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Придбання комплекту меблів для кабінету хімії для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-000870-a
Тендерні пропозиції викладаються українською мовою
Завершена
422 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
d666f2342c52493fa1dcdbdb4e9c7bf6
Внутрішній номер закупівлі:
29994094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-000870-a
Замовник:
Управління освіти Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22978663
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар,буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бортяш Олена Володимирівна +380544971837 shostka-osvita@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
422 150.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 09:27 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 09:27 - 13.08.2026 09:29
Аукціон:
з 14.08.2026 15:30
Період кваліфікації:
13.08.2026 09:29 - 19.08.2026 09:24
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴422 150.00 Придбання комплекту меблів для кабінету хімії для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область