• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання комплекту меблів для кабінету хімії для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область

Оголошено тендер

506 580.00 UAH
Номер: 622efac2136249b7ba3bf7241144dedc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-000443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Шосткинської міської ради
Замовник: Управління освіти Шосткинської міської ради
Очікувана вартість: 506 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання комплекту меблів для кабінету хімії для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.08.2026 08:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Придбання комплекту меблів для кабінету хімії для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в комунальній організації (установі, закладі) Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області за адресою: вул. Івана Піддубного 1 м. Шостка Сумська область
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 01.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяШостка
Сума405 264.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяШостка
Сума101 316.00 UAH