• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років (код ДК 021:2015 – 85140000-2 «Послуги у сфері охорони здоров’я різні» (Послуги медичних лабораторій))

Послуги, що є предметом закупівлі, не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість згідно п.п. 197.1.5 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України

Завершена

1 678 950.00 UAH без ПДВ
Номер: d569362d45b444ba9ce6b434f0e3ec41
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-07-31-000033
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 31.07.2026 00:00
Автор: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40478572
Період моніторингу: 31.07.2026 20:57 - 22.08.2026 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 31.07.2026 № 193 (дата) м. Харків Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Аляб`євої О.М. від 31.07.2026 року. В.о. начальника Артур ЄГІОЗАР’ЯН Додаток до наказу Північно-східного офісу Держаудитслужби від 31.07.2026 № 193 Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу 5 UA-2026-07-17-008190-a 17.07.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель Начальник відділу контролю у сфері закупівель Ольга АЛЯБ’ЄВА
Адреса: Ukraine, Харків
Контактна особа: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 95) 554-89-96, t.v.kalnytska@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Медичний центр «МТМ» встановлено порушення вимог абзацу третього пункту 1 частини першої статті 31 Закону та абзацу п’ятого підпункту 2 пункту 44 Особливостей, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону. За результатами аналізу визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам пропозиції переможця та законодавства.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Північно-східний офісу Держаудитслужби зобов’язує припинити виконання зобов’язань за договором від 10.08.2026 № 1ВТ та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 20 серпня 2026року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації та змін до неї вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості); надання роз’яснень щодо тендерної документації, розгляду тендерної пропозиції учасника; своєчасності укладання договору про закупівлю; відповідності умов договору умовам пропозиції переможця та законодавства. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня № 17» Харківської міської ради (далі – Замовник) на 2026 рік; оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями; тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 17.07.2026 № 31; реєстр отриманих тендерних пропозицій; тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «Медичний центр «МТМ» (далі – ТОВ «Медичний центр «МТМ»); протокол розкриття тендерних пропозицій; протокол про визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю від 27.07.2026 №34/1; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, договір від 10.08.2026 № 1ВТ на суму 1 678 950,00 грн без ПДВ (далі – Договір), пояснення Замовника, отримане через електронну систему закупівель 06.08.2026 та 17.08.2026. Пунктом 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу. Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості). Відповідно до пункту 3 Особливостей Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. 1.1 Моніторингом дотримання законодавства у сфері закупівель в частині розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Медичний центр «МТМ» встановлено наступне. 1.1.1 Відповідно до вимог Додатку 4 до тендерної документації учасник повинен надати «Статут зі змінами та доповненнями (у разі наявності зареєстрованих змін) разом з описом документів, що подаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційних дій або інший установчий документ (для юридичних осіб).» Учасником ТОВ «Медичний центр «МТМ» в складі тендерної пропозиції надано Опис документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії «Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи» (файл «ОПИС до статута») не в повному обсязі, а саме одну сторінку з двох. На запит Північно-східний офісу Держаудитслужби, Замовником 06.08.2026 надано пояснення наступного змісту: «Тендерною документацією не встановлювались окремі вимоги щодо форми та змісту опису документів що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії.» Пунктом 43 Особливостей встановлено, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Разом з цим, замовник не виявив зазначених невідповідностей та на порушення вимог статті 29 Закону та пункту 43 Особливостей, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону не розмістив в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, чим не надав можливість учаснику закупівлі ТОВ «Медичний центр «МТМ» усунути такі невідповідності в інформації та/або документах у складі своєї тендерної пропозиції. 1.1.2 Додатком 2 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» (далі – Додаток 2) визначені наступні кількісні вимоги до послуг: ліпідограма - 1230; глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP -1230; електроліти (Na) – 1230; електроліти (K) – 1230; загальний аналіз крові – 1230; креатинін – 1230; загальний аналіз сечі – 1230»; співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі – 1230; сечова кислота – 1230; ALT – 1230; розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021 – 1230. Згідно з пунктом 6 Додатку 2, Лабораторія Учасника має бути акредитована на відповідність вимогам стандарту ISO 15189:2022 «Медичні лабораторії – Вимоги до якості та компетентності», що має бути підтверджено у складі тендерної пропозиції відповідною копією Атестату про акредитацію як медичної лабораторії відповідно до вимог ISO 15189:2022, що є чинним на весь період надання послуг. Учасником ТОВ «Медичний центр «МТМ» в тендерній пропозиції надано Атестат про акредитацію за №30162 від 15.04.2026 (файл «Сертифікат 15189 лаболаторії МТМ з додатком»), виданий Національним агентством з акредитації України яким засвідчено компетентність ТОВ «Медичний центр «МТМ» як медичної лабораторії відповідно до вимог ISO 15189:2022 в сфері: бактеріологічні (в т.ч. мікологічні), гематологічні, імуногематологічні, біохімічні, імунологічні, імунохімічні, медико-генетичних (в т.ч. молекулярнобіологічні), паразитологічні, хіміко-мікроскопічні та цитологічні дослідження біологічного матеріалу людини. Відповідно до Атестату «Сфера акредитації визначена додатком до цього атестата. Додаток є невід’ємною частиною цього атестата і складається з 30 аркушів», яким передбачено здійснення широкого спектру лабораторних досліджень. Однак, Додатком до атестата про акредитацію №30162 від 15.04.2026 не підтверджено відповідність лабораторних досліджень «Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г» вимогам стандарту ISO 15189:2022 «Медичні лабораторії – Вимоги до якості та компетентності», надання яких передбачено Додатком 2. На запит Північно-східний офісу Держаудитслужби, Замовником 06.08.2026 надано пояснення наступного змісту: «ВИМОГАМИ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕ ВСТАНОВЛЮВАВСЯ ОБОВ’ЯЗОК УЧАСНИКА НАДАТИ АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ЯК МЕДИЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ISO 15189:2022 НА ОБСЯГ ПОСЛУГИ ЩО Є ПРЕДМЕТОМ ЗАКУПІВЛІ, В ТОМУ ЧИСЛІ НА ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ «СПІВВІДНОШЕННЯ АЛЬБУМІН СЕЧІ/КРЕАТИНІН СЕЧІ, МГ/Г.» Статтею 6 Закону України «Про систему громадського здоров’я» від 06.09.2022 № 2573-IX (далі Закон № 2573-ІХ) визначені суб’єкти відносин у сфері громадського здоров’я до яких входять акредитовані лабораторії. Відповідно до пункту 1 частини першої статті 1 Закону № 2573-ІХ «акредитована лабораторія - лабораторія будь-якої форми власності, що розташована в Україні або іншій країні, акредитована на відповідність вимогам стандарту ISO/IEC 17025 (ДСТУ ISO/IEC 17025) та/або ISO/IEC 15189 (ДСТУ ISO/IEC 15189)». Згідно з підпунктом 5.3.1 «Загальні положення» пункту 5.3 «Лабораторна діяльність» Загального документу «Медичні лабораторії – Вимоги до якості та компетентності» (відповідно до ISO 15189:2022) ЗД-08.01.42 Редакція 01 «Лабораторія повинна вказати та задокументувати спектр діяльності лабораторії, включаючи діяльність, що виконується на інших ділянках, ніж в основному місці (наприклад, дослідження за місцем лікування, збір зразків), при проведенні якої вона відповідає цьому документу. Лабораторія повинна заявляти про відповідність цьому документу лише для цього діапазону діяльності лабораторії, який виключає діяльність лабораторії, що надається ззовні на постійній основі.» Однак, учасник ТОВ «Медичний центр «МТМ» не підтвердив відповідність вимогам стандарту ISO 15189:2022 лабораторних досліджень «Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г», що є предметом закупівлі. Абзацом третім пункту 1 частини першої статті 31 Закону визначено, що замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства. Відповідно до вимог абзацу п’ятого підпункту 2 пункту 44 Особливостей, замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає вимогам, установленим у тендерній документації відповідно до абзацу першого частини третьої статті 22 Закону. Таким чином, Замовник на порушення абзацу третього пункту 1 частини першої статті 31 Закону та абзацу п’ятого підпункту 2 пункту 44 Особливостей, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону, не відхилив тендерну пропозицію учасника ТОВ «Медичний центр «МТМ» як таку, що не відповідає вимогам, установленим у тендерній документації відповідно до абзацу першого частини третьої статті 22 Закону, та протоколом щодо прийняття рішенням уповноваженою особою від 27.07.2026 №34/1 визнав його переможцем торгів.
Період усунення порушень: 20.08.2026 18:04 - 04.09.2026 00:00
Дата публікації висновку: 20.08.2026 18:04

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради з огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель що викладені у Висновку про результати моніторингу процедури закупівлі № UA-2026-07-17-008190-a повідомляє про вжиті заходи щодо усунення вказаних порушень. Додатковою угодою №1 до договору про закупівлю послуг № 1ВТ від 10 серпня 2026 від 26 серпня 2026 року договір №1ВТ від «10» серпня 2026 року розірвано за взаємною згодою Сторін з 26 серпня 2026 року. Додаткова угода № 1 від 26 серпня 2026 року оприлюднена в електронній системі закупівель.
Дата публікації звіту: 26.08.2026 16:51

Запити/Пояснення