-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Оголошено тендер
1 678 950.00
UAH
Номер:
3f6826fc67bd4f3fa08455077318e38f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-007579-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 678 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Примітки:
Послуги, що є предметом закупівлі, не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість згідно п.п. 197.1.5 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
17.07.2026 13:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ліпідограма
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP (далі – HbA1c), з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Електроліти (Na)
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Електроліти (K)
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Загальний аналіз крові
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Креатинін
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Загальний аналіз сечі
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Сечова кислота
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
ALT
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021 (далі – eGFR), у мл/хв/1,73 м²
Кількість
1230 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 678 950.00 UAH