-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років (код ДК 021:2015 – 85140000-2 «Послуги у сфері охорони здоров’я різні» (Послуги медичних лабораторій))
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-008190-a
Послуги, що є предметом закупівлі, не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість згідно п.п. 197.1.5 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України
Завершена
1 678 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
8ef4389bd47d4b9692339dda58b63da8
Внутрішній номер закупівлі:
29846228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-008190-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Латиш +380577250829 gp17bud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 678 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 15:02 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 15:02 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:03
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 27.07.2026 16:32
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 678 950.00 Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років