• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Капітальний ремонт приміщень Комунального закладу «Ліцей № 39» Кам’янської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, м. Кам’янське, б-р Будівельників, 15 (монтаж системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості), вимог Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі - Рамкова угода) та Порядку управління, моніторингу та контролю за виконанням Плану України, затвердженого Постановою КМУ від 15 листопада 2024 р. № 1318.

Завершена

2 269 683.33 UAH без ПДВ
Номер: b4a10dadce334fe9aa6bcc052f81f6a9
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-08-14-000017
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 14.08.2026 00:00
Автор: Східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40477689
Період моніторингу: 14.08.2026 15:18 - 05.09.2026 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ Н А К А З 14.08.2026 № 142 Дніпро Про початок здійснення моніторингу процедур закупівель/ закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Начальник Валентин ДОВГИЙ Додаток до наказу Східного офісу Держаудитслужби від 14.08.2026 № 142 Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника 9 UA-2026-07-06-010477-a 06.07.2026 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №39" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель Начальник відділу контролю у сфері закупівель Ольга КОВАЛЬОВА
Адреса: Ukraine, Дніпро
Контактна особа: Східний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 68) 573-67-94, a.v.pyshkina@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатом аналізу питання: відповідності умов тендерної документації, проєкту договору про закупівлю та умов договору про закупівлю, умовам Рамкової угоди встановлено порушенням вимог підпунктів іі. та ііі. пункту 5 статті 7 Рамкової угоди, вимог пункту 4 статті 41 Закону №922-VIII та пункту 18 Особливостей з урахування норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону №922-VIII. За результатом аналізу питання: своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення встановлене порушення вимог пунктів 83, 84 Постанови № 668. За результатом аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закон №922 та Особливостей, розгляду тендерної пропозиції ТОВ «АСТОН СЕФЕТІ».
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26 січня 1993 року № 2939-XII, статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII Східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень, зокрема шляхом приведення у відповідність умов Договору до вимог статті 7 Рамкової угоди, до норм пунктів 83, 84 Постанови № 668 та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 02 вересня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 року №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі - Закон №922-VIII) та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (в редакції, що діє на момент проведення торгів), відповідності умов тендерної документації, проєкту договору про закупівлю та умов договору про закупівлю, умовам Рамкової щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, підписаної між Україною та Європейським Союзом 21 травня 2024 року у м. Києві та 22 травня 2024 року у м. Брюсселі та ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX (далі – Рамкова угода), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік комунального закладу "Ліцей №39" Кам'янської міської ради (далі - Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи протокол від 06 липня 2026 року №1, реєстр отриманих тендерних пропозицій та протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ТОВ «АСТОН СЕФЕТІ», вимогу про усунення невідповідностей учасником процедури закупівлі ТОВ «ПОЖЕЖНА СЛУЖБА «ПРАЙД», протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ПОЖЕЖНА СЛУЖБА «ПРАЙД» від 07 серпня 2026 року №2, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою про визнання переможцем процедури закупівлі учасника ТОВ «АСТОН СЕФЕТІ» від 10 серпня 2026 року №3, Договір підряду від 24 серпня 2026 року №23 (далі - Договір), пояснення Замовника, надані 20 серпня 2026 року, 27 серпня 2026 року через електронну систему закупівель на запит Східного офісу Держаудитслужби від 17 серпня 2026 року, 24 серпня 2026 року. Пунктом 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону №922-VIII установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу. Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 12 жовтня 2022 року №1178 (далі – Особливості). Відповідно до пункту 3 Особливостей Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом №922-VIII. 1.1. З метою здійснення фінансової підтримки України від Європейського Союзу, спрямованої, зокрема на фінансування державного бюджету, стимулювання інвестицій, між Україною та Європейським Союзом підписана Рамкова угода, яку ратифіковано Законом України від 06 червня 2024 року №3786- ІХ. Згідно з Постановою Кабінету України від 15 листопада 2024 року № 1318, Держаудитслужбу визначено органом, який здійснює в установленому законодавством порядку державний фінансовий контроль за видатками, передбаченими у межах виконання Плану України, зокрема під час здійснення публічних закупівель, виплати компенсацій та кредитів. Відповідно до статті 7 Рамкової угоди, Україна повинна створити ефективну та дієву систему управління та контролю з використанням міжнародно визнаних принципів внутрішнього контролю, і забезпечити оперативне повернення помилково виплачених або неправильно використаних сум. Зокрема, пунктом 5 статті 7 Рамкової угоди визначено, що у рамках цього зобов’язання Україна повинна збирати та забезпечувати прямий доступ для Комісії, OLAF, Аудиторської ради, ECA та EPPO, які діють у межах їхніх відповідних повноважень, до таких стандартизованих категорій даних у єдиній електронній базі даних, що постійно - принаймні кожні три місяці - оновлюється, у машинозчитуваному форматі на вебсторінці в порядку за загальною сумою отриманих коштів, у відповідності з принципами ЄС щодо захисту даних і відповідних правил щодо захисту даних згідно зі Статтями 15 та 16 цієї Угоди, зокрема: ii. найменування підрядника та субпідрядника, якщо реципієнт коштів є публічним замовником згідно з правом Союзу або національним правом у сфері публічних закупівель; iii. імена, прізвища та дати народження бенефіціарних власників реципієнта коштів, підрядника або субпідрядника. Пунктом 4 статті 41 Закону №922-VIII визначено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Відповідно до пункту 18 Особливостей умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, у тому числі за результатами електронного аукціону, або узгодженої ціни пропозиції учасника в разі застосування переговорної процедури закупівлі, крім випадків: визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті; перерахунку ціни в бік зменшення ціни тендерної пропозиції переможця без зменшення обсягів закупівлі; перерахунку ціни та обсягів товарів в бік зменшення за умови необхідності приведення обсягів товарів до кратності упаковки. Пунктом 3 розділу 5 «Результати тендеру та укладання договору про закупівлю» тендерної документації визначено, що проект договору про закупівлю викладено у Додатку № 5 до тендерної документації. Даний проєкт договору підписується учасником та подається у складі тендерної пропозиції (без додатків). Подання підписаного учасником проекту договору є безумовною згодою зі всіма його умовами. У проєкті договору про закупівлю (Додаток №5 до тендерної документації) під пунктами 3.24 – 3.26 Замовником передбачено зазначення найменування співвиконавця (у разі залучення), ПІБ, дата народження, кінцевого(их) бенефіціарного(их) власника(ів) співвиконавця (у разі залучення) та ПІБ, дата народження, кінцевого(их) бенефіціарного(их) власника(ів) Підрядника. Моніторингом встановлено, що у складі тендерної пропозиції учасника закупівлі ТОВ «АСТОН СЕФЕТІ» завантажено підписаний проєкт договору (файл Проект договору.pdf), наданням якого учасник підтверджує погодження з умовами договору. Поряд з цим, в укладеному Замовником Договорі пункти 3.24 – 3.26 виключено, таким чином відсутня інформація щодо імен, прізвищ та дат народження бенефіціарних власників реципієнта коштів, підрядника та субпідрядника, що не відповідає нормам пункту 5 статті 7 Рамкової Угоди та чим порушено вимоги пункту 4 статті 41 Закону №922-VIII та пункту 18 Особливостей з урахування норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону №922-VIII. 1.2. Відповідно до абзацу 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2005 року № 668 «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» (далі - Постанова № 668) визначено, що положення вказаної постанови застосовуються також при укладенні та виконанні договорів підряду на роботи з реставрації та капітального ремонту будівель і споруд. Пунктом 2 Постанови № 668 визначено, що умови є обов'язковими для врахування під час укладення та виконання договорів підряду незалежно від джерел фінансування робіт, а також форми власності замовника та підрядника (субпідрядників). Згідно з пунктом 5 Постанови № 668 договір підряду укладається у письмовій формі, істотними умовами договору підряду є джерела та порядок фінансування робіт. Пунктом 83 Постанови № 668 визначено, що фінансування робіт (будівництва об'єкта) проводиться за планом, який складається замовником, узгоджується з інвестором (головним розпорядником бюджетних коштів) та підрядником і є невід'ємною частиною договору підряду. План фінансування будівництва складається на підставі титулу будови (об'єкта), проекту організації будівництва з урахуванням календарних графіків виконання робіт і порядку проведення розрахунків за виконані роботи. За нормою пункту 84 Постанови КМУ №668 план фінансування будівництва складається на весь період будівництва за роками, а на поточний рік за місяцями з визначенням джерел та напрямів фінансування (видами витрат). Моніторингом встановлено, що в укладеному Договорі план фінансування (Додаток №3 до договору) складено без зазначення найменування всіх видів (етапів, комплексів) робіт за місяцями з визначенням джерел та напрямів фінансування (видами витрат) на поточний рік за об’єктом, чим не дотримано вимоги пунктів 83, 84 Постанови № 668. Отже, Замовником укладено Договір з порушенням вимог, встановлених пунктами 83, 84 Постанови № 668.
Період усунення порушень: 02.09.2026 16:02 - 17.09.2026 00:00
Дата публікації висновку: 02.09.2026 16:02

Запити/Пояснення