-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт приміщень Комунального закладу «Ліцей № 39» Кам’янської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, м. Кам’янське, б-р Будівельників, 15 (монтаж системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-010477-a
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості), вимог Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі - Рамкова угода) та Порядку управління, моніторингу та контролю за виконанням Плану України, затвердженого Постановою КМУ від 15 листопада 2024 р. № 1318.
Скарга на умови
- Деякі питання ліцензування господарської діяльності з нада… - Постанова № 852 від 23.11.2016 - d462542-20251201.docx 17.07.2026 23:01
- Запит_1_.pdf 17.07.2026 23:01
- Запит_3_.pdf 17.07.2026 23:01
- Дог.162ВТ (1).pdf 17.07.2026 23:01
- Запит_4_.pdf 17.07.2026 23:02
- 12. Аналогічний договір.pdf 17.07.2026 23:02
- Запит_2_.pdf 17.07.2026 23:02
- Скарга до АМКУ243.doc 17.07.2026 23:08
- sign.p7s 17.07.2026 23:12
- Рішення від 21.07.2026 №8834.pdf 21.07.2026 14:45
- Інформація про резолютивну частину рішення від 28.07.2026 №9163.pdf 29.07.2026 11:04
- Рішення від 28.07.2026 №9163.pdf 31.07.2026 10:56
- Пояснення на скаргу UA-2026-07-06-010477-a.pdf 22.07.2026 15:45
- Пояснення на скаргу UA-2026-07-06-010477-a.pdf 22.07.2026 15:47
- Пояснення на скаргу UA-2026-07-06-010477-a.pdf 22.07.2026 15:49
- Пояснення на скаргу UA-2026-07-06-010477-a.pdf 22.07.2026 15:50
- Пояснення на скаргу UA-2026-07-06-010477-a.pdf 22.07.2026 15:57
- Пояснення на скаргу UA-2026-07-06-010477-a.pdf 22.07.2026 15:59
Пункт скарги
«…- Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки на мегомметр, видане державним центром стандартизації, метрології та сертифікації або іншою організацією, яка має право згідно законодавства надавати такі послуги….»
Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852 (надалі- Ліцензійні умови) не передбачають обов’язкової наявності свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки на мегомметр, видане державним центром стандартизації, метрології та сертифікації або іншою організацією, яка має право згідно законодавства надавати такі послуги.
Надаємо копію Ліцензійних умов.
Вимога розрахована на учасників торгів, в яких наявне свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки на мегомметр, видане державним центром стандартизації, метрології та сертифікації, що є дискримінаційним по відношенню до інших учасників торгів, в тому числі Скаржника.
Скаржник в змозі якісно та в повному обсязі виконати договір про закупівлю, проте позбавлений можливості взяти участь у закупівлі через наявність дискримінаційних вимог.
Вимоги тендерної документації не узгоджуються з нормами чинного законодавства.
Враховуючи вищенаведене, зазначена дискримінаційна вимога може бути усунена шляхом видалення із тендерної документації.
-
Назва доказу:
Ліцензійні умови
-
Повʼязаний документ:
Деякі питання ліцензування господарської діяльності з нада… - Постанова № 852 від 23.11.2016 - d462542-20251201.docx
-
Зобов’язати замовника усунути дискримінаційні умови зазначені вище та привести вимоги Оголошення та тендерної документації у відповідність із вимогами законодавства.
«…Чинне свідоцтво (сертифікат або інший аналогічний документ) про відповідність процесів вимірювань електротехнічної лабораторії вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» з додаванням переліку/сфери процесів вимірювання, видане уповноваженим органом. …»
Ліцензійні умови не передбачають обов’язкової наявності свідоцтва (сертифіката або іншого аналогічного документу) про відповідність процесів вимірювань електротехнічної лабораторії вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» з додаванням переліку/сфери процесів вимірювання, видане уповноваженим органом. Надаємо копію Ліцензійних умов.
Вимога розрахована на учасників торгів, в яких наявна електротехнічна лабораторія з підтверджуючими документами, що є дискримінаційним по відношенню до інших учасників торгів, в тому числі Скаржника.
Скаржник в змозі якісно та в повному обсязі виконати договір про закупівлю, проте позбавлений можливості взяти участь у закупівлі через наявність дискримінаційних вимог.
Вимоги тендерної документації не узгоджуються з нормами чинного законодавства.
Враховуючи вищенаведене, зазначена дискримінаційна вимога може бути усунена шляхом видалення із тендерної документації.
-
Назва доказу:
Ліцензійні умови
-
Повʼязаний документ:
Деякі питання ліцензування господарської діяльності з нада… - Постанова № 852 від 23.11.2016 - d462542-20251201.docx
-
Зобов’язати замовника усунути дискримінаційні умови зазначені вище та привести вимоги Оголошення та тендерної документації у відповідність із вимогами законодавства.
«…На підтвердження наявності технологій надати сертифікат ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги» та/або сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги», виданий (видані) акредитованим органом з сертифікації або оцінки відповідності стосовно монтажу систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу. У разі наявності вимоги щодо акредитації органу сертифікації або оцінки відповідності – такий (такі) сертифікат (сертифікати) повинен (повинні) містити національний знак акредитації у поєднанні зі знаком міжнародної мережі органів з акредитації та/або знаки інших організацій, залучених до діяльності з оцінки відповідності, а пропозиція повинна додатково містити атестат про акредитацію органу з сертифікації або оцінки відповідності, котрим виданий (видані) даний (дані) сертифікат (сертифікати). Даний (дані) сертифікат (сертифікати) можуть надаватися на ім’я Учасника або на ім’я субпідрядної організації….»
Ліцензійні умови не передбачають обов’язкової наявності сертифікату ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги» та/або сертифікату ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги», виданого (видані) акредитованим органом з сертифікації або оцінки відповідності стосовно монтажу систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, сертифікат (сертифікати) якого містить національний знак акредитації у поєднанні зі знаком міжнародної мережі органів з акредитації та/або знаки інших організацій, залучених до діяльності з оцінки відповідності та атестат про акредитацію органу з сертифікації або оцінки відповідності, котрим виданий (видані) даний (дані) сертифікат (сертифікати). Надаємо копію Ліцензійних умов.
Вимога розрахована на учасників торгів, в яких наявний сертифікату ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги» та/або сертифікату ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги» з вищевказаними підтверджуючими документами, що є дискримінаційним по відношенню до інших учасників торгів, в тому числі Скаржника.
Скаржник в змозі якісно та в повному обсязі виконати договір про закупівлю, проте позбавлений можливості взяти участь у закупівлі через наявність дискримінаційних вимог.
Вимоги тендерної документації не узгоджуються з нормами чинного законодавства.
Враховуючи вищенаведене, зазначена дискримінаційна вимога може бути усунена шляхом видалення із тендерної документації.
-
Назва доказу:
Ліцензійні умови
-
Повʼязаний документ:
Деякі питання ліцензування господарської діяльності з нада… - Постанова № 852 від 23.11.2016 - d462542-20251201.docx
-
Зобов’язати замовника усунути дискримінаційні умови зазначені вище та привести вимоги Оголошення та тендерної документації у відповідність із вимогами законодавства.
«… Щодо керівника робіт та виконавців робіт надати посвідчення та/або протокол/витяг з протоколу з перевірки знань Законів України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» (НПАОП 0.00-1.15-07), «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» (НПАОП 0.00-1.71-13), «Системи стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві» (НПАОП 45.2-7.02-12, ДБН А.3.2-2-2009) та довідки про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин.….»
Відповідно до п. 30 Додатку № 6 до тендерної документації -
«…Щодо керівника робіт та виконавців робіт надати посвідчення та/або протокол/витяг з протоколу з перевірки знань Законів України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» (НПАОП 0.00-1.15-07), «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» (НПАОП 0.00-1.71-13), «Системи стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві» (НПАОП 45.2-7.02-12, ДБН А.3.2-2-2009) та довідки про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин….»
Ліцензійні умови не передбачають обов’язкової наявності посвідчень та/або протоколів/витягів з протоколу з перевірки знань Законів України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» (НПАОП 0.00-1.15-07), «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» (НПАОП 0.00-1.71-13), «Системи стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві» (НПАОП 45.2-7.02-12, ДБН А.3.2-2-2009) та довідки про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин для керівника робіт та виконавців робіт. Надаємо копію Ліцензійних умов.
Вимога розрахована на учасників торгів, в яких у керівника робіт та виконавців робіт наявні посвідчення або протоколи (витяги з протоколу) з перевірки вищевказаних знань, що є дискримінаційним по відношенню до інших учасників торгів, в тому числі Скаржника.
Скаржник в змозі якісно та в повному обсязі виконати договір про закупівлю, проте позбавлений можливості взяти участь у закупівлі через наявність дискримінаційних вимог.
Вимоги тендерної документації не узгоджуються з нормами чинного законодавства.
Враховуючи вищенаведене, зазначена дискримінаційна вимога може бути усунена шляхом видалення із тендерної документації.
-
Назва доказу:
Ліцензійні умови
-
Повʼязаний документ:
Деякі питання ліцензування господарської діяльності з нада… - Постанова № 852 від 23.11.2016 - d462542-20251201.docx
-
Зобов’язати замовника усунути дискримінаційні умови зазначені вище та привести вимоги Оголошення та тендерної документації у відповідність із вимогами законодавства.
Для підтвердження досвіду виконання аналогічного (аналогічних) договору (договорів) Учасник повинен надати:
Довідку, складену в довільній формі, про наявність досвіду виконання аналогічного договору2 (не менше одного). Довідка повинна містити інформацію про предмет договору, дату та номер договору, найменування замовника, його код ЄДРПОУ, адресу, суму виконаних зобов’язань, стан виконання договору, номер ідентифікатора закупівлі у разі надання аналогічного договору укладеного із замовником в розумінні п. 11 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі».
«…У разі надання аналогічного договору, укладеного з замовником в розумінні п. 11 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» - такий договір повинен бути опублікований на веб – порталі Уповноваженого органу, бути укладеним і виконаним в повному обсязі. Для підтвердження виконання договору в повному обсязі на веб – порталі Уповноваженого органу повинен бути опублікований звіт про виконання договору…»
Також в Додатку № 1 до тендерної документації зазначається -
«…2 Аналогічним за предметом закупівлі договором вважається договір з капітального ремонту/реконструкції/будівництва системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу приміщеннях, де постійно або значний неперервний період часу (від 5 годин на добу) одночасно перебуває значна кількість осіб неповнолітнього віку….»
Скаржник має відповідний досвід та договори з монтажу пожежної сигналізації, разом із тим відсутні такі, які одночасно відповідають усім вимогам Замовника.
Надаємо 2 договори, які не повністю відповідають вимогам Замовника:
- договір №162/ВТ від 25.10.2024 року на виконання робіт за кодом 45310000-3 ДК 021:2015 (Електромонтажні роботи) (Ремонт (реставраційний) в частині влаштування системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (в частині систем оповіщення про пожежу і покажчиків напрямків евакуювання) система передачі тривожних сповіщень… - не повністю покриває вимогу Замовника: - договір з капітального ремонту/реконструкції/будівництва системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу приміщеннях, де постійно або значний неперервний період часу (від 5 годин на добу) одночасно перебуває значна кількість осіб неповнолітнього віку.
- договір №50504 від 26 листопада 2025 року на послуги монтажу пожежної сигналізації код 45310000-3 за ДК 021:2015 (Електромонтажні роботи) також не повністю перекриває вимоги Замовника по аналогічному договору.
Вимога розрахована на учасників торгів, в яких є відповідний договір, який відповідає усім вимогам Замовника, що є дискримінаційним по відношенню до інших учасників торгів, в тому числі Скаржника.
Скаржник в змозі якісно та в повному обсязі виконати договір про закупівлю, проте позбавлений можливості взяти участь у закупівлі через наявність дискримінаційних вимог.
Надаємо копію вказаних договорів.
Враховуючи вищенаведене, зазначена дискримінаційна вимога може бути усунена шляхом внесення змін до тендерної документації.
-
Назва доказу:
Аналогічний договір 2
-
Повʼязаний документ:
12. Аналогічний договір.pdf
-
-
Назва доказу:
Аналогічний договір 1
-
Повʼязаний документ:
Дог.162ВТ (1).pdf
-
Зобов’язати замовника усунути дискримінаційні умови зазначені вище та привести вимоги Оголошення та тендерної документації у відповідність із вимогами законодавства.
«…для підтвердження вчасної поставки протипожежного обладнання, що буде монтуватися Учасником, у складі пропозиції Учасник надає гарантійний(і) лист(и) від виробника(ів) (представництва(в), філії(й) – якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України) протипожежного обладнання, що буде монтуватися Учасником (прилад приймально-контрольний пожежний, сповіщувачі, оповіщувачі, гучномовці, устаткування керування та індикації мовленнєвого оповіщування), в якому гарантуватимуть учаснику поставку обладнання для належного монтажу та у встановлені строки згідно з даною закупівлею. Гарантійний лист має містити інформацію про номер процедури закупівлі в системі електронних закупівель, а також назву предмета закупівлі та назву замовника. Також Учасник має можливість подати такий гарантійний(і) лист(и) від дилера(ів), або дистриб’ютора(ів), або постачальника(ів), або імпортера(ів), уповноваженого(их) на це виробником. При цьому пропозиція повинна містити документальне підтвердження статусу такого дилера(ів), або дистриб’ютора(ів), або постачальника(ів), у вигляді листа або іншого документу, який повинен бути виданий виробником(ами), а також гарантійний(і) лист(и) від виробника(ів), адресований(і) такому(им) дилеру(ам), або дистриб’ютору(ам), або постачальнику(ам), або імпортеру(ам), щодо гарантування йому поставки обладнання (прилад приймально-контрольний пожежний, сповіщувачі, оповіщувачі, гучномовці, устаткування керування та індикації мовленнєвого оповіщування) для належного монтажу та у встановлені строки згідно з даною закупівлею, який має містити інформацію про номер процедури закупівлі в системі електронних закупівель, а також назву предмета закупівлі та назву замовника….»
Аналогічно відповідно п. 30 Додатку № 6 до тендерної документації -
«…для підтвердження вчасної поставки протипожежного обладнання, що буде монтуватися Учасником, у складі пропозиції Учасник надає гарантійний(і) лист(и) від виробника(ів) (представництва(в), філії(й) – якщо їх відповідні повноваження поширюються на території України) протипожежного обладнання, що буде монтуватися Учасником (прилад приймально-контрольний пожежний, сповіщувачі, оповіщувачі, гучномовці, устаткування керування та індикації мовленнєвого оповіщування), в якому гарантуватимуть учаснику поставку обладнання для належного монтажу та у встановлені строки згідно з даною закупівлею. Гарантійний лист має містити інформацію про номер процедури закупівлі в системі електронних закупівель, а також назву предмета закупівлі та назву замовника. Також Учасник має можливість подати такий гарантійний(і) лист(и) від дилера(ів), або дистриб’ютора(ів), або постачальника(ів), або імпортера(ів), уповноваженого(их) на це виробником. При цьому пропозиція повинна містити документальне підтвердження статусу такого дилера(ів), або дистриб’ютора(ів), або постачальника(ів), у вигляді листа або іншого документу, який повинен бути виданий виробником(ами), а також гарантійний(і) лист(и) від виробника(ів), адресований(і) такому(им) дилеру(ам), або дистриб’ютору(ам), або постачальнику(ам), або імпортеру(ам), щодо гарантування йому поставки обладнання (прилад приймально-контрольний пожежний, сповіщувачі, оповіщувачі, гучномовці, устаткування керування та індикації мовленнєвого оповіщування) для належного монтажу та у встановлені строки згідно з даною закупівлею, який має містити інформацію про номер процедури закупівлі в системі електронних закупівель, а також назву предмета закупівлі та назву замовника….»
По-перше, Ліцензійні умови не передбачають обов’язкової наявності у суб’єктів провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення вказаного гарантійного листа від виробників (представництва(в), філії(й). Для безпосереднього виконання робіт вказані листи просто не потрібний. На підтвердження надаємо копію Ліцензійних умов.
Наявність вказаного листа ніяким чином не підтверджує вчасну поставку обладнання, адже не містить будь-яких обов’язків з боку виробника (або інших суб’єктів за згодою виробника), окрім декларативного висловлювання, яке може бути порушене у будь-який момент без жодних наслідків для суб’єкта, що його видав.
Встановлення такої вимоги створює необґрунтовану перевагу для учасників, які можуть мати попередні домовленості з виробником, та обмежує участь інших суб’єктів господарювання, які можуть належним чином виконати договір без отримання такого листа.
Скаржник отримав ліцензію, яка дозволяє працювати з будь-яким обладнанням, проте через волю третьої особи, яка виступає лише продавцем обладнання Скаржник позбавлений можливості виконувати свою безпосередню роботу для якої отримав усіх необхідні дозвільні документи.
По-друге, Скаржник вже багато разів звертався до виробників обладнання у різних закупівлях, проте кожний раз отримував відмову або не отримував жодної відповіді.
Скаржником було вкотре відправлено запити про отримання гарантійного листа. За відправленим запитом на день подання скарги Скаржник не отримав відповіді. Листи-запити додаються.
Вимога тендерної документації розрахована на учасників торгів, які отримають вказані листи, що є дискримінаційним по відношенню до інших учасників торгів, в тому числі Скаржника.
Скаржник в змозі виконати договір про закупівлю, проте позбавлений можливості взяти участь у закупівлі та за наявності вказаної вимоги не має жодних шансів бути обраним переможцем у цих торгах.
Враховуючи вищенаведене, зазначена дискримінаційна вимога може бути усунена шляхом видалення із тендерної документації.
Висловлюємо своє бажання бути присутніми на засіданні з розгляду скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель для надання додаткових пояснень.
Частиною четвертою статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог та формування предмета закупівлі у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також, права та законні інтереси Скаржника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 5 Закону.
Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що Скаржник бажає взяти участь у відповідній процедурі та реально претендує на укладення договору з Замовником у майбутньому, крім того Скаржник є реальним учасником відповідного ринку. Проте, через дискримінаційні та незаконні вимоги Замовника до предмету закупівлі, Скаржник не може прийняти участь у закупівлі.
-
Назва доказу:
Ліцензійні умови
-
Повʼязаний документ:
Деякі питання ліцензування господарської діяльності з нада… - Постанова № 852 від 23.11.2016 - d462542-20251201.docx
-
-
Назва доказу:
Запит_4
-
Повʼязаний документ:
Запит_4_.pdf
-
-
Назва доказу:
Запит_3
-
Повʼязаний документ:
Запит_3_.pdf
-
-
Назва доказу:
Запит_2
-
Повʼязаний документ:
Запит_2_.pdf
-
-
Назва доказу:
Запит_1
-
Повʼязаний документ:
Запит_1_.pdf
-
Зобов’язати замовника усунути дискримінаційні умови зазначені вище та привести вимоги Оголошення та тендерної документації у відповідність із вимогами законодавства.