-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень Комунального закладу «Ліцей № 39» Кам’янської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, м. Кам’янське, б-р Будівельників, 15 (монтаж системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
2 723 620.00
UAH
Номер:
e59367aaea7b445594ac276cbd22ae31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-012540-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №39" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20290974
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, БУЛЬВАР БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №39" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20290974
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, БУЛЬВАР БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 723 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщень Комунального закладу «Ліцей № 39» Кам’янської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, м. Кам’янське, б-р Будівельників, 15 (монтаж системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу) (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості), вимог Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі - Рамкова угода) та Порядку управління, моніторингу та контролю за виконанням Плану України, затвердженого Постановою КМУ від 15 листопада 2024 р. № 1318
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
06.07.2026 17:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт приміщень Комунального закладу «Ліцей № 39» Кам’янської міської ради за адресою: Дніпропетровська область, м. Кам’янське, б-р Будівельників, 15 (монтаж системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу)
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1232 - Виконання заходів щодо забезпечення реалізації публічного інвестиційного проекту на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту (протипожежний захист), зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеях, ліцеях із посиленою військово-фізичною підготовкою за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’янське
Сума2 451 170.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1231 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту (протипожежний захист), зокрема військових (військово-морських, військово-спортивних) ліцеях, ліцеях із посиленою військовофізичною підготовкою
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’янське
Сума272 450.00 UAH