-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моторна олива Motul Tekma Mega X LA 10W-40 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-013908-a
Завершена
424 770.00
UAH з ПДВ
Номер:
7357d84c6a5642fdb51b5e7f3920d4bc
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-03-000059
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.08.2026 00:00
Період моніторингу:
03.08.2026 17:35 - 25.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
03.08.2026 м. Одеса № 190
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами), пункту 9 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Південного офісу Держаудитслужби Тетяну Миколаївну СВІРГОЦЬКУ.
Начальник Олександр СТАВНІЙЧУК
Додаток до наказу
Південного офісу Держаудитслужби
від 03.08.2026 № 190
Витяг з Переліку
процедур закупівель щодо яких здійснюється моніторинг процедур закупівель/закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури
закупівлі та/
або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу
Опис підстав для здійснення моніторингу процедур закупівель
унікальний номер дата оприлюднення
1 2 3 4
10 UA-2026-06-23-013908-a 23.06.2026
Дані автоматичних індикаторів ризиків
Заступник начальника відділу
контролю у сфері закупівель Ірина ШЕВЕЛЬОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності надання роз’яснення на вимогу про усунення порушень під час проведення тендеру, стану виконання рішення Комісії як органу оскарження, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень та документів щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу закупівлі – порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу процедури закупівлі: 18 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності надання роз’яснення на вимогу про усунення порушень під час проведення тендеру, стану виконання рішення комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Комісія) як органу оскарження, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень та документів щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунального підприємства «Сервісний центр» (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи Замовника від 23.06.2026, звернення з вимогою щодо усунення порушень під час проведення тендеру, оприлюднене в електронній системі закупівель 06.07.2026, роз’яснення Замовника на звернення, оприлюднене в електронній системі закупівель 07.07.2026, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерні пропозиції учасників процедури закупівлі товариства з обмеженою відповідальністю «АВТО-КОМФОРТ ПЛЮС» (далі – ТОВ «АВТО-КОМФОРТ ПЛЮС»), товариства з обмеженою відповідальністю «ТАЙГЕР-АГРО», скаргу ТОВ «АВТО-КОМФОРТ ПЛЮС» до процедури закупівлі за номером ID: UA-2026-06-23-013908-a.а2, яка оприлюднена в електронній системі закупівель 07.07.2026, рішення Комісії як органу оскарження від 16.07.2026 № 8701-р/пк-пз, електронний протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції, оприлюднений в електронній системі закупівель 02.07.2026, електронний протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю, оприлюднений в електронній системі закупівель 28.07.2026, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, оприлюднене в електронній системі закупівель 28.07.2026, договір від 07.08.2026 № 207/26ВТ, пояснення та документи, надані Замовником 06.08.2026 на запит Південного офісу Держаудитслужби через електронну систему закупівель.
Моніторинг процедури закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії як органу оскарження, не здійснювався.
Період усунення порушень:
18.08.2026 17:41 - 22.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
18.08.2026 17:41
Запити/Пояснення
Номер:
c2dcd960b6814b3aaeebf13261d7f7e9
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
04.08.2026 14:54
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
08.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу цієї закупівлі відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), пункту 23 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами) (далі – Особливості) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в отриманні таких пояснень (інформації та документів).
1. Надайте інформацію та відповідні документи (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі тощо) на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Також надайте посилання на сторінку власного вебсайту або іншого офіційного вебсайту, на якому розміщено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Разом з тим повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
4705d09ae2104aeb835898858a877640
Назва:
пояснення
Дата опублікування:
06.08.2026 19:07
Опис:
1. Щодо обґрунтування очікуваної вартості, бюджетного призначення та технічних і якісних характеристик предмета закупівлі.
Відповідно до п. 4 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі», для планування закупівель та підготовки до проведення закупівель замовники можуть проводити попередні ринкові консультації з метою аналізу ринку, у тому числі запитувати й отримувати рекомендації та інформацію від суб’єктів господарювання. Такі рекомендації та інформація можуть використовуватися замовником під час підготовки до проведення закупівлі, якщо вони не призводять до порушення статті 5 цього Закону. Консультації з ринком можуть проводитися через електронну систему закупівель шляхом надсилання запитань замовником та отримання відповідей від суб’єктів господарювання або шляхом організації зустрічей з потенційними учасниками.
З урахуванням зазначеного Замовник здійснював вказані вище заходи, запит інформації та аналіз цін на ринку у відкритих ІНТЕРНЕТ джерелах тощо. Підтвердженням є у тому числі комерційна пропозиція потенційного учасника, скан-копія якого надається до цієї відповіді.
Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі аналізу актуальних ринкових цін на відповідну продукцію та цінових пропозицій постачальників з урахуванням необхідного обсягу закупівлі, технічних і якісних характеристик товару, умов його поставки та інших умов закупівлі.
2. На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) Замовником було затверджено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі та розміщено на https://kpsc.od.ua/obovyazky-pidpryyemstva/