• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Моторна олива Motul Tekma Mega X LA 10W-40 або еквівалент

Завершена

424 770.00 UAH з ПДВ
Номер: 07455d89a8ff47119bb9fbb8dbb7d534
Внутрішній номер закупівлі: 29629344
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-013908-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Сервісний центр"
Контактна особа: Мнацаканян Артавазд Місакович 380487054380 kpsc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 424 770.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 18:14 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 18:14 - 01.07.2026 00:00
Аукціон: 01.07.2026 14:40 - 01.07.2026 15:03
Період кваліфікації: 01.07.2026 15:03 - 28.07.2026 17:31
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴424 770.00 Моторна олива Motul Tekma Mega X LA 10W-40 або еквівалент