-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Пакети для сміття (код ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття)
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-012582-a
Завершена
1 019 910.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d6692361e9f4c41b7d4155ab0bc39de
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-07-24-000007
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
24.07.2026 00:00
Період моніторингу:
24.07.2026 11:43 - 15.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
24.07.2026 № 70-З
Черкаси
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, згідно з підпунктом 16 пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Управління
Північного офісу Держаудитслужби
в Черкаській області Тетяна ВЕЛЬКО
Додаток
до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області
«Про початок моніторингу
процедур закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель
Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, та дата його оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу та/або унікальний номер повідомлення про намір укласти договір та дата його оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі
UA-2026-06-10-012582-a,10.06.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків.
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності умов тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей; стану виконання рішення Комісії АМКУ; розгляду тендерних пропозицій та визначення переможця процедури закупівлі; дотримання вимог законодавства під час укладення договору про закупівлю – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 03 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності умов тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (у редакції станом на дату проведення закупівлі); стану виконання рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Комісія АМКУ); розгляду тендерних пропозицій та визначення переможця процедури закупівлі; дотримання вимог законодавства під час укладення договору про закупівлю.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради (далі – Замовник) на 2026 рік; оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями; тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 10.06.2026; рішення Комісії АМКУ від 08.07.2026 № 8337-р/пк-пз; протокол розкриття тендерних пропозицій; тендерну пропозицію товариствa з обмеженою відповідальністю «ПОЛІБЕГ»; протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції від 22.06.2026 № 125; тендерну пропозицію фізичної особи-підприємця Сітковської Надії Русланівни (Далі – ФОП Сітковська Н. Р.); протокольне рішення (протокол) уповноваженої особи від 23.06.2026 № 126; електронний протокол рішення про продовження розгляду; протокол повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником ФОП Сітковською Н. Р. 13.07.2026; вимога про усунення невідповідностей до 12:01 год 14.07.2026; документи, надані ФОП Сітковською Н. Р. 13.07.2026 на вимогу про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції; електронний протокол уповноваженої особи щодо визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю, оприлюднений 15.07.2026; протокольне рішення (протокол) уповноваженої особи від 15.07.2026 № 140; документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктом 47 Особливостей, надані переможцем відкритих торгів з особливостями ФОП Сітковською Н. Р. у спосіб, визначений тендерною документацією; договір від 22.07.2026 № 142 на суму 843 948,00 грн без ПДВ; пояснення Замовника, отримане 29.07.2026, в електронній системі закупівель.
Моніторинг процедури закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, що були предметом розгляду Комісії АМКУ, не здійснювався.
Період усунення порушень:
03.08.2026 16:39 - 07.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
03.08.2026 16:39
Запити/Пояснення
Номер:
9434be2d0e6e4c72bf16a824686799eb
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
27.07.2026 10:05
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
31.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом
«ДК 021:2015: 19640000-4 — Поліетиленові мішки та пакети для сміття» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-UA-2026-06-10-012582-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 р. № 18, постала потреба в отриманні пояснення (інформації, документів) з питань щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі:
1. Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру витрат та визначено очікувану вартість цієї закупівлі?
Пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідома неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
040be35e728541cb86a491aa12f7304e
Назва:
Надання пояснення органу державного фінансового контролю щодо закупівлі Пакети для сміття (код ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття)
Дата опублікування:
29.07.2026 11:30
Опис:
«На виконання норми частини 5 статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі", надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю такого змісту.
Потреба у закупівлі пакетів для сміття виникла на підставі службової записки заступника директора від 12.03.2026 вх № 145 вн, у якій обґрунтовано необхідність придбання пакетів для сміття з метою утримання вулично-дорожньої мережі міста в належному стані, прибирання зелених зон та зупинок громадського транспорту від сміття.
Обґрунтування розміру витрат та визначення очікуваної вартості закупівлі здійснено в межах затверджених бюджетних призначень, з урахуванням фактичної потреби підприємства, визначеної у зазначеній службовій записці. Розрахунок очікуваної вартості оформлено службовою запискою від 10.06.2026 вх № 309 вн, до якої додаються пояснення щодо розрахунку очікуваної вартості та цінові пропозиції.
При визначенні очікуваної вартості замовник керувався Примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, та застосував метод порівняння ринкових цін.
З метою визначення очікуваної вартості КП «ЧЕЛУАШ» надіслано запит комерційних пропозицій (вих № 314 від 28.05.2026) потенційним постачальникам товару, яких було знайдено в електронній системі Prozorro, а саме: ТОВ «Полібег», ТОВ «ФОРМАТ У», ФОП Мірось С.В., ФОП Рогач А.В., ФОП Бойкова О.Д., ФОП Гордійчук І.В., ФОП Новіков В.В., ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «РОМУС», ТОВ «ПОЛІМЕР», ТОВ «ЕКОВІЖЕН». За результатами проведеного аналізу отримано лише три цінові пропозиції від:
• ТОВ «ЕКОВІЖЕН»;
• ФОП Новіков В.В.;
• ТОВ «ЕПІЦЕНТР К».
Розрахунок очікуваної ціни за одиницю, як середньоарифметичне значення отриманих цінових пропозицій, що розраховується за такою формулою:
Цод = (Ц1 + Ц2 + Ц3) / К,
де Цод — ціна за одиницю товару;
Ц1–Ц3 — ціни, зазначені у цінових пропозиціях;
К — кількість цінових пропозицій.
Розрахунок ціни за одиницю:
Пакети для сміття 120л:
(8,19 + 6,69 + 19,82) / 3 = 11,57 грн з ПДВ
Пакети для сміття 160л:
(10,51 + 8,49 + 20,16) / 3 = 13,05 грн з ПДВ
Розрахунок очікуваної вартості, як добутку очікуваної ціни за одиницю товару та його кількості здійснено за формулою:
ОВмрц = Цод × V,
де ОВмрц — очікувана вартість закупівлі;
Цод — очікувана ціна за одиницю товару;
V — кількість товару, що закуповується.
Розрахунок очікуваної вартості:
Пакети для сміття 120 л:
11,57 грн * 78 000 шт = 902 460,00 грн з ПДВ
Пакети для сміття 160 л:
13,05 грн * 9 000 шт = 117 450,00 грн з ПДВ
Таким чином, за результатами застосування методу порівняння ринкових цін очікувану вартість закупівлі визначено у сумі 1 019 910,00 грн з ПДВ.
На підтвердження викладеного до пояснень додаються службові записки, цінові пропозиції та пояснення щодо розрахунку очікуваної вартості закупівлі.».