• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Пакети для сміття (код ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття)

Завершена

1 019 910.00 UAH з ПДВ
Номер: c8ad1db6f47a4790a9f6fedfcdec4665
Внутрішній номер закупівлі: 29499954
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-10-012582-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради
Контактна особа: Віта Криштоф +380680384400 avtodorogi_zakypivli@ukr.net http://cheluash.chmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 019 910.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.06.2026 16:38 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.06.2026 16:38 - 18.06.2026 00:00
Аукціон: 18.06.2026 15:42 - 18.06.2026 16:05
Період кваліфікації: 18.06.2026 16:05 - 15.07.2026 17:09
Період завантаження договору: 21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 019 910.00 Пакети для сміття (код ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття)