-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Флагштоки
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-005526-a
Торги не відбулися
780 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8ce9f49b51074e668c50d02b32d46704
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-07-06-000046
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
06.07.2026 00:00
Період моніторингу:
06.07.2026 16:00 - 28.07.2026 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
06.07.2026 № 42-з
Тернопіль
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2, 12 пункту 4, підпункту 13 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 10.12.2025 №274
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку процедур закупівель для моніторингу, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Роман СНІГУР
Додаток
до наказу
Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Тернопільській області
від 06.07.2026 № 42-з
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу:
3. UA-2026-05-26-005526-a від 26.05.2026 – дані автоматичних індикаторів ризиків.
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності тендерної пропозиції учасника ФОП Крилащенко О.Л. вимогам тендерної документації встановлено порушення вимог пункту 43, підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178 та частини третьої статті 31 Закону.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями та тендерної документації вимогам законодавства, оприлюднення інформації про закупівлю, розгляду тендерних пропозицій ФОП Лашук С.В. та ФОП Діденко Ю.В., своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
-
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 17 липня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями та тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі - Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178, оприлюднення інформації про закупівлю, розгляд тендерної пропозиції, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 26.06.2026 №98, тендерну пропозицію Фізичної особи підприємця Крилащенко Оксани Леонідівни (далі-ФОП Крилащенко О.Л.), Фізичної особи підприємця Лашук Сергія Вікторовича (далі-ФОП Лашук С.В.), Фізичної особи підприємця Діденко Юлії Володимирівни (далі-ФОП Діденко Ю.В.), протоколи щодо прийнятого рішення уповноваженою особою від 09.06.2026 №100, від 11.06.2026 №103,№104, від 29.06.2026 №110, №111, від 08.07.2026 №118, вимогу про усунення невідповідностей, рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Комісія АМКУ) від 23.06.2025 №7596-р/пк-пз, повідомлення про намір укласти договір від 29.06.2026, пояснення Замовника від 08.07.2026 отримані через електронну систему закупівель.
Моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду комісії АМКУ, не здійснювався.
Пунктом 3-7 розділу X Прикінцевих та перехідних положень Закону установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу.
Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості №1178).
Відповідно до пункту 3 Особливостей Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Моніторингом дотримання законодавства у сфері закупівель в частині розгляду тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.Л. встановлено наступне.
1.1. В підпункті 1.3.1. Додатку 1 «Перелік документів та/або інформації, які подаються Учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» тендерної документації, Замовником на підтвердження кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» встановлено вимогу що учасниками у складі пропозиції надається «Довідка в довільній формі, з інформацією про виконаний аналогічний (аналогічні) за предметом закупівлі договір (договори) (не менше одного договору)».
ФОП Крилащенко О.Л. в складі пропозиції не надано довідку в довільній формі, з інформацією про виконаний аналогічний (аналогічні) за предметом закупівлі договір (договори).
З огляду на зазначене, під час здійснення моніторингу процедури закупівлі, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області (далі- Управління) звернулось через електронну систему закупівель до Замовника з метою отримання пояснення з даного питання.
Замовник в поясненні від 08.07.2026 окрім іншого зазначив: «Під час повторного аналізу тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.Л. встановлено, що зазначена довідка у складі тендерної пропозиції відсутня …».
1.2. В підпункті 4.7. Додатку 1 «Перелік документів та/або інформації, які подаються Учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» тендерної документації, Замовником встановлено вимогу що учасниками у складі пропозиції надається «Довідка/лист у довільній формі, яка/який підтверджує ознайомлення Учасника з проектом договору, який наведено у Додатку 3 до цієї тендерної документації та гарантує виконання своїх зобов’язань, у разі підписання з ним договору на основі зазначеного проекту Договору».
У складі тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.Л. надано гарантійний лист від 02.06.2026 №0206-12 про погодження з усіма істотними умовами проекту договору, який викладений в додатку № 3 до тендерної документації (пункт 12 файлу.Довідки.zip).
Однак, листа в якому ФОП Крилащенко О.Л. гарантує виконання своїх зобов’язань, у разі підписання з ним договору на основі зазначеного проекту Договору в складі пропозиції не надано.
На письмовий запит Управління щодо зазначеного вище Замовник, 08.07.2026, надав пояснення та окрім іншого зазначив «….окремий лист або інший документ, який би містив гарантію виконання учасником своїх зобов'язань у разі підписання договору на основі зазначеного проєкту договору, у складі тендерної пропозиції відсутній»
Пунктом 43 Особливостей №1178 визначено, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Отже, на порушення вимог пункту 43 Особливостей №1178, Замовник не виявив зазначені вище невідповідності у тендерній пропозиції учасника ФОП Крилащенко О.Л. та не надав можливості для їх усунення.
1.3. В пункті 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу 3. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовником встановлено вимогу «Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, встановлені в розділі І «Перелік документів для підтвердження відповідності Переможця вимогам, визначеним у пункті 47 Особливостей» Додатка 4 до тендерної документації»
Відповідно до пункту 2 додатку 4 переможець торгів повинен надати «Повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» сформований у паперовій або електронній формі, що містить інформацію про відсутність судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України щодо фізичної особи, яка є учасником процедури закупівлі».
Відповідно до протоколу уповноваженої особи від 29.06.2026 №111 ФОП Крилащенко О.М. визнано переможцем торгів та оприлюднено повідомлення про намір укласти договір.
Однак, ФОП Крилащенко О.М. як переможцем торгів у визначений в тендерній документації термін не оприлюднено в електронній системі закупівель повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» сформований у паперовій або електронній формі, що містить інформацію про відсутність судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України щодо фізичної особи, яка є учасником процедури закупівлі.
На письмовий запит Управління щодо зазначеного вище Замовник, 08.07.2026, надав пояснення та окрім іншого зазначив « Після повторного розгляду документів переможця встановлено факт неподання ФОП Крилащенко О.Л. документів, передбачених Додатком 4 до тендерної документації, у строк, визначений законодавством та тендерною документацією.
У зв'язку з цим Замовником прийнято рішення про відхилення тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.Л. на підставі неподання переможцем процедури закупівлі документів, які відповідно до вимог тендерної документації та законодавства повинні були бути подані після визначення його переможцем...».
Частиною третьою статті 31 Закону визначено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону.
Відповідно до вимог підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178 замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 цих особливостей.
Таким чином, Замовник на порушення частини третьої статті 31 Закону, підпункту 3 пункту 44 Особливостей №1178, з урахуванням норм пункту 3-7 розділу X Прикінцевих положень Закону, не відхилив тендерну пропозицію учасника ФОП Крилащенко О.Л.
Під час моніторингу Замовником відповідно до протокольного рішення уповноваженої особи від 08.07.2026 №118 відхилено тендерну пропозицію ФОП Крилащенко О.Л. та відповідно відмінено торги.
Період усунення порушень:
17.07.2026 09:35 - 01.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
17.07.2026 09:35
Запити/Пояснення
Номер:
8bd82b3755ee43b695712d35b4d1b0d7
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
07.07.2026 08:20
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
11.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Флагштоки» (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2026-05-26-005526-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», виникла потреба в отриманні пояснення з документальним підтвердженням.
1. Яким чином та на підставі яких документів замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, визначено розмір витрат та очікувану вартість предмета закупівлі, з наданням відповідних підтверджуючих документів?
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначені запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
70dfb3785d2a42d59b71355400ec26e3
Назва:
Пояснення до запиту
Дата опублікування:
08.07.2026 14:18
Опис:
На виконання запиту про надання пояснень у межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Флагштоки» (ідентифікатор закупівлі UA-2026-05-26-005526-a) повідомляємо наступне.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені Замовником з урахуванням фактичної потреби в придбанні флагштоків для забезпечення виконання покладених на нього функцій, аналізу технічних характеристик аналогічних товарів, а також з урахуванням технічних вимог, що застосовувалися під час проведення аналогічних процедур закупівель у попередні роки. При визначенні технічних характеристик було враховано функціональне призначення товару, умови його експлуатації, вимоги щодо якості, надійності та довговічності.
Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, із застосуванням методу порівняння ринкових цін.
З метою визначення очікуваної вартості Замовником проведено аналіз цінової інформації, що містилася у відкритих джерелах, зокрема в електронній системі закупівель Prozorro, а також на вебсайтах суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію аналогічної продукції. На підставі проведеного аналізу було визначено середній рівень ринкових цін, який і став основою для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі.
Розмір витрат на закупівлю визначено в межах бюджетних призначень Замовника, затверджених на відповідний бюджетний період, та з урахуванням фактичної потреби в закупівлі зазначеного товару.
Таким чином, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, розмір витрат та очікувана вартість визначені Замовником на підставі фактичної потреби, аналізу технічних характеристик аналогічних товарів, результатів аналізу ринкових цін у відкритих джерелах та в межах затверджених бюджетних призначень, відповідно до вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Номер:
38aa319b347341bcb4290e9093c6b5e4
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
08.07.2026 10:31
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
14.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Флагштоки» (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2026-05-26-005526-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», виникла потреба в отриманні пояснення з документальним підтвердженням.
1. В підпункті 1.3.1. Додатку 1 «Перелік документів та/або інформації, які подаються Учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» тендерної документації, Замовником на підтвердження кваліфікаційному критерію « Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» встановлено вимогу що учасниками у складі пропозиції надається «Довідка в довільній формі, з інформацією про виконаний аналогічний (аналогічні) за предметом закупівлі договір (договори) (не менше одного договору)».
Аналізом тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.М. довідку в довільній формі, з інформацією про виконаний аналогічний (аналогічні) за предметом закупівлі договір (договори) у складі пропозиції не виявлено.
У зв’язку з вищевикладеним надайте інформацію чи надано ФОП Крилащенко О.М. у складі пропозиції вищевказану довідку(із зазначенням назви файлу )?
2. В підпункті 4.7. Додатку 1 «Перелік документів та/або інформації, які подаються Учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» тендерної документації, Замовником встановлено вимогу що учасниками у складі пропозиції надається «Довідка/лист у довільній формі, яка/який підтверджує ознайомлення Учасника з проектом договору, який наведено у Додатку 3 до цієї тендерної документації та гарантує виконання своїх зобов’язань, у разі підписання з ним договору на основі зазначеного проекту Договору».
У складі тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.М. надано гарантійний лист від 02.06.2026 №0206-12 про погодження з усіма істотними умовами проекту договору, який викладений в додатку № 3 до тендерної документації (пункт 12 файлу.Довідки.zip).
Однак листа в якому ФОП Крилащенко О.М. гарантує виконання своїх зобов’язань, у разі підписання з ним договору на основі зазначеного проекту Договору в складі пропозиції не виявлено.
У зв’язку з вищевикладеним надайте інформацію чи надано ФОП Крилащенко О.М. у складі пропозиції лист в якому гарантує виконання своїх зобов’язань, у разі підписання з ним договору на основі зазначеного проекту Договору (із зазначенням назви файлу)?
3. В пункті 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу 3. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовником встановлено вимогу «Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, встановлені в розділі І «Перелік документів для підтвердження відповідності Переможця вимогам, визначеним у пункті 47 Особливостей» Додатка 4 до тендерної документації»
Відповідно до пункту 2 додатку 4 переможець торгів повинен надати «Повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» сформований у паперовій або електронній формі, що містить інформацію про відсутність судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України щодо фізичної особи, яка є учасником процедури закупівлі».
Відповідно до протоколу уповноваженої особи від 29.06.2026 №111 ФОП Крилащенко О.М. визнано переможцем торгів та оприлюднено повідомлення про намір укласти договір.
Однак, ФОП Крилащенко О.М. як переможцем торгів у визначений в тендерній документації термін не оприлюднено в електронній системі закупівель повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» сформований у паперовій або електронній формі, що містить інформацію про відсутність судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України щодо фізичної особи, яка є учасником процедури закупівлі.
У зв’язку з вищевикладеним надайте інформацію як Вами розглядалась пропозиція ФОП Крилащенко О.М. на відповідність вимогам п.1 розділу 3 та Додатку 4 тендерної документації?
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначені запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
5b348a44d2484e80af94d71081c1ad35
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
08.07.2026 15:28
Опис:
На запит про надання пояснень у межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Флагштоки» (ідентифікатор закупівлі UA-2026-05-26-005526-a) повідомляємо наступне.
Щодо питання 1
Відповідно до підпункту 1.3.1 Додатку 1 до тендерної документації учасники процедури закупівлі повинні були надати у складі тендерної пропозиції довідку у довільній формі з інформацією про виконаний аналогічний (аналогічні) за предметом закупівлі договір (договори) (не менше одного договору).
Під час повторного аналізу тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.М. встановлено, що зазначена довідка у складі тендерної пропозиції відсутня. Відповідно окремий файл, який містив би зазначену довідку, учасником не подавався.
Щодо питання 2
Відповідно до підпункту 4.7 Додатку 1 до тендерної документації учасник повинен був надати довідку (лист) у довільній формі, яка підтверджує ознайомлення з проєктом договору, наведеним у Додатку 3 до тендерної документації, та гарантує виконання своїх зобов'язань у разі укладення договору.
У складі тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.М. міститься гарантійний лист від 02.06.2026 № 0206-12 щодо погодження з усіма істотними умовами проєкту договору (пункт 12 файлу «Довідки.zip»).
Разом з тим окремий лист або інший документ, який би містив гарантію виконання учасником своїх зобов'язань у разі підписання договору на основі зазначеного проєкту договору, у складі тендерної пропозиції відсутній.
Щодо питання 3
Відповідно до пункту 1 розділу III тендерної документації та Додатку 4 до неї переможець процедури закупівлі повинен був протягом строку, що не перевищує чотирьох днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, оприлюднити через електронну систему закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктом 47 Особливостей, у тому числі повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».
Повідомлення про намір укласти договір було оприлюднено 29.06.2026, відповідно останнім днем подання зазначених документів було 03.07.2026.
Станом на закінчення визначеного строку ФОП Крилащенко О.М. повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» в електронній системі закупівель не оприлюднив.
Уповноважена особа Замовника у період, коли сплив строк подання переможцем зазначених документів, перебувала у щорічній відпустці. Виконання її обов'язків було покладено на іншу уповноважену особу, яка у зв'язку зі значним обсягом покладених на неї функцій не встигла своєчасно прийняти рішення щодо відхилення тендерної пропозиції переможця після закінчення строку подання документів.
08.07.2026 уповноважену особу було відкликано з відпустки для розгляду зазначеного питання. Після повторного розгляду документів переможця встановлено факт неподання ФОП Крилащенко О.М. документів, передбачених Додатком 4 до тендерної документації, у строк, визначений законодавством та тендерною документацією.
У зв'язку з цим Замовником прийнято рішення про відхилення тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.М. на підставі неподання переможцем процедури закупівлі документів, які відповідно до вимог тендерної документації та законодавства повинні були бути подані після визначення його переможцем.
Таким чином, станом на дату надання цих пояснень порушення усунуто шляхом прийняття відповідного рішення щодо відхилення тендерної пропозиції ФОП Крилащенко О.М.