• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Флагштоки

Торги не відбулися

780 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 31dc1a472a1044e8aa0d0949accf1f2e
Внутрішній номер закупівлі: 29338933
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-005526-a   
Замовник: Спеціалізоване комунальне підприємство "Ритуальна служба"
Контактна особа: Воробець Оксана Василівна +380352526882 rutyal.te@ukr.net http://skp-ritualna-sluzhba-tmr.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 780 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 11:56 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 11:56 - 03.06.2026 00:00
Аукціон: 03.06.2026 11:20 - 03.06.2026 11:49
Період кваліфікації: 03.06.2026 11:49 - 08.07.2026 11:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴780 000.00 Флагштоки