• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реконструкція з прибудовою будівлі Маловисківського районного суду по вулиці Центральній, 75 в м. Мала Виска Кіровоградської області. Коригування 2 за код ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 53 дні назад

55 207 588.00 UAH з ПДВ
Номер: ca20822547804be797c321d9837245f1
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-07-02-000011
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 02.07.2026 00:00
Автор: Східний офіс держаудит служби, UA-EDR 41127387
Період моніторингу: 02.07.2026 15:45 - 24.07.2026 00:00
Статус: Порушення не виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 02.07.2026 № 50-з Кропивницький Про початок моніторингу процедур закупівель Відповідно до пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, пункту 1 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 зі змінами, внесеними наказом Держаудитслужби від 27.08.2020 № 242, пунктів 2, 10 Положення про Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29 серпня 2016 року № 3 зі змінами, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Начальник Тетяна СВЯТОКУМ Додаток до наказу управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області від 02.07.2026 № 50-з Перелік процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 1. UA-2026-04-06-009515-a 06.04.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. Начальник Тетяна СВЯТОКУМ
Адреса: Ukraine, Кропивницький
Контактна особа: Східний офіс держаудит служби ( обл.), +38 (0 99) 082-87-50, n.l.sliusarenko@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами моніторингу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, розгляду тендерних пропозицій ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «БУД ПРОЕКТ», ТОВ «АМС БУД», стану виконання рішень органу оскарження, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом - порушень не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 22 липня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі в річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, розгляду тендерних пропозицій, стану виконання рішень органу оскарження, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію зі змінами, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 15.04.2026 № 93, тендерні пропозиції учасників товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «БУД ПРОЕКТ» (далі – ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «БУД ПРОЕКТ»), товариства з обмеженою відповідальністю «АМС БУД» (далі – ТОВ «АМС БУД»), відповіді Замовника від 15.04.2026, від 20.04.2026 на питання щодо закупівлі від 13.04.2026, від 17.04.2026, електронні протоколи/повідомлення продовження строку розгляду тендерних пропозицій/пропозиції від 29.04.2026, від 28.05.2026, вимоги про усунення невідповідностей до 01.05.2026, до 04.07.2026, протоколи про прийняття рішення уповноваженою особою від 01.05.2026 № 93, від 22.05.2026 № 101, від 16.06.2026 № 108, від 09.07.2026 № 116, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 09.07.2026, рішення комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 18.05.2026 № 5877-р/пк-пз, від 26.06.2026 № 7769-р/пк-пз (далі – Комісія), коментарі Замовника щодо усунення порушень від 22.05.2026, від 03.07.2026, пояснення надані 06.07.2026, 09.07.2026, 10.07.2026, 20.07.2026, 21.07.2026 Замовником через електронну систему закупівель. Моніторинг процедури закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії, не здійснювався.
Період усунення порушень: 23.07.2026 11:39 - 29.07.2026 00:00
Дата публікації висновку: 23.07.2026 11:39

Запити/Пояснення