-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони, майна, території та приміщень філії "Поліський лісовий офіс" ДП "Ліси України"
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-014958-a
З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.
Завершена
42 267 420.00
UAH без ПДВ
Номер:
fdcd511b88bb409989360aa17e6daa79
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-07-14-000059
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
13.07.2026 00:00
Період моніторингу:
14.07.2026 16:06 - 05.08.2026 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
13.07.2026 Київ № 190
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Голова Алла БАСАЛАЄВА
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур
закупівель / закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
25 UA-2026-03-04-014958-a 04.03.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків
Директор Департаменту
моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, розгляду тендерних пропозицій ТОВ «АО «ЦЕНТР», ПП «ФОБОС» та ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, виконання рішення комісії АМКУ – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 31 липня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, виконання рішення комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – комісія АМКУ).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель ФІЛІЇ «ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ», (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 25.03.2026 № 311 (зі змінами), реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «АО «ЦЕНТР» (далі – ТОВ «АО «ЦЕНТР»), приватного підприємства «ФОБОС» (далі – ПП «ФОБОС») та товариства з обмеженою відповідальністю «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга» (далі – ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга»), електронні протоколи рішення від 06.04.2026, 29.04.2026 та 12.05.2026 про продовження строку розгляду тендерних пропозицій ТОВ «АО «ЦЕНТР», ПП «ФОБОС» та ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга», електронні протоколи рішення від 24.04.2026, 08.05.2026 та 15.05.2026 щодо виявлення невідповідностей з вимогами про їх усунення до 25.04.2026, 09.05.2026 та 16.05.2026, протоколи від 27.04.2026 № 536 та від 11.05.2026 № 751 щодо відхилення тендерних пропозицій учасників ТОВ «АО «ЦЕНТР» та ПП «ФОБОС», протокол від 18.05.2026 № 835 про визначення учасника ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга» переможцем закупівлі з Додатком від 18.05.2026 № 1 «Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю», рішення комісії АКМУ від 18.03.2026 № 3180-р/пк-пз щодо внесення зміни до тендерної документації за процедурою закупівлі – «Послуги з фізичної охорони, майна, території та приміщень філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України», договір від 01.06.2026 № 154-20260601-03-1-з (далі – Договір) на суму 49 853 880 грн з ПДВ, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, пояснення та документи надані Замовником 17.07.2026 та 22.07.2026 через електронну систему закупівель на запит Держаудитслужби.
Моніторинг закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду комісії АМКУ, не здійснювався.
Відповідно до пункту 7 статті 8 Закону у висновку про результати моніторингу процедури закупівлі може зазначатися додаткова інформація, визначена органом державного фінансового контролю.
Згідно із відкритими даними, за посиланням https://opendatabot.ua/c/42667629 ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга» має розмір статутного капіталу 1 000,00 грн.
Водночас, Замовник не скористався правом щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю відповідно до статті 27 Закону.
Період усунення порушень:
03.08.2026 18:01 - 07.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
03.08.2026 18:01
Запити/Пояснення
Номер:
2b975c48f81f4c66a553e1fc318a1d14
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
15.07.2026 12:43
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
21.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі послуг «Послуги з фізичної охорони, майна, території та приміщень філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-03-04-014958-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень, інформації та документів, на підставі яких вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на послуги, що є предметом даної закупівлі, тощо).
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати відповідно до пункту 5 статті 8 Закону через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
93cd2766759e472f9332038bc1e4cbea
Назва:
Про надання пояснення на звернення посадової особи органу державного фінансового контролю в закупівлі № UA-2026-03-04-014958-a
Дата опублікування:
17.07.2026 08:33
Опис:
На запит Державної аудиторської служби України від 15.07.2026 щодо надання пояснень щодо процедури закупівлі «Послуги з фізичної охорони, майна, території та приміщень філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-03-04-014958-a)
Повідомляємо наступне. Формування потреби з описом технічних та кількісних параметрів здійснювалося відповідальним підрозділом, а саме – господарським відділом у вигляді заявки на тендер від 02.03.2026 року №34/34-Т. Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, визначеному Примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою наказом Мінекономіки №275 від 18.02.2020 року та у порядку передбаченому до ПОЛОЖЕННЯ про організацію публічних закупівель філією «Поліський лісовий офіс» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» затвердженого Наказом Директора Філії «Поліський лісовий офіс» від 06.01.2026 року №9/34. Обґрунтування очікуваної вартості знаходиться за посиланням на веб-сайті ДП «Ліси України»
https://e-forest.gov.ua/obgruntuvannia-202606/?doc_search=%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8+%D0%B7+%D1%84%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97+%D0%BE%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8
Номер:
cd09c134e1174b42a1fae69fe9ea9fa2
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
21.07.2026 09:06
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
25.07.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі послуг «Послуги з фізичної охорони, майна, території та приміщень філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-03-04-014958-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отримані пояснень, інформації та документів, а саме: вказати файли, у складі тендерної пропозиції якими учасник ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга» підтвердив виконання вимог визначених Замовником підпунктом 1.1.3 пункту 1.1. Додаток 2 до тендерної документації, в частині надання:
- «сканована(-і) копія(-ї) документу (-ів), виданого(-их) власнику транспортного засобу уповноваженим органом на право експлуатації радіоелектронних засобів радіотехнічного зв’язку, або супутникового або транкінгового зв’язку, які розташовані в транспорті реагування для можливості здійснення зв’язку з постами охорони в межах досяжності;
- «копії з оригіналів документів на підтвердження виділеної ДП «Українським державним центром радіочастот» частоти з використанням базових станцій, розташованих на території Волинської області та Рівненської області, що надає можливість стійкого радіозв’язку на території цих областей (загальна площа Волинської області становить 20144 кв.км, Рівненської області – 20051 кв.км), та наявності дозволу на їх експлуатацію із зазначенням адреси встановлення та географічних координат)».
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначені запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати відповідно до пункту 5 статті 8 Закону через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня
оприлюднення цього запиту.
Відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
32da016860a14d68af81fea0264ba0ad
Назва:
Про надання пояснення на звернення посадової особи органу державного фінансового контролю в закупівлі № UA-2026-03-04-014958-a
Дата опублікування:
22.07.2026 20:02
Опис:
На запит Державної аудиторської служби України від 21.07.2026 щодо надання пояснень щодо процедури закупівлі «Послуги з фізичної охорони, майна, території та приміщень філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-03-04-014958-a)
Повідомляємо наступне.
Умовами пп. 1.1.2. п. 1.1. Додатку 2 до Тендерної документації «Перелік мінімальної кількості обладнання та матеріально-технічної бази, наявність яких є обов’язковою для учасника:» вимагався перелік мінімальної кількості обладнання та матеріально-технічної бази, наявність яких є обов’язковою для учасника, зокрема передбаченим шостим абзацом:
« - радіостанції стаціонарні автомобільні потужністю не менше 10 Вт не менше 8 шт. або не менше 8 терміналів супутникового зв’язку Starlink»
Таким чином, наведена вимога Тендерної документації свідчить про те, що Замовником передбачено два альтернативні способи підтвердження відповідності цьому кваліфікаційному критерію. Зокрема, учасник мав право підтвердити наявність або не менше 8 стаціонарних автомобільних радіостанцій потужністю не менше 10 Вт, або не менше 8 терміналів супутникового зв’язку Starlink. Отже, для виконання зазначеної вимоги достатнім є підтвердження наявності одного із двох визначених видів обладнання у встановленій мінімальній кількості, тоді як одночасна наявність обох видів обладнання тендерною документацією не вимагалася.
Також в системі Прозоро надано відповідне роз’яснення у відповіді від 12березня 2026
««12 березня 202617:16 Відповідно до пунктів 2.1.-2.3. Порядку обладнання транспорту реагування суб’єкта охоронної діяльності засобами радіотехнічного зв’язку, кольорографічними схемами (написами), світловими та звуковими сигналами, затвердженого Наказом МВС України 18.04.2013 № 375: «2.1. Транспорт реагування обладнується засобами радіотехнічного зв’язку, зокрема радіостанціями, засобами стільникового, супутникового, транкінгового зв’язку. 2.2. Засоби радіотехнічного зв’язку використовуються з метою забезпечення постійного зв’язку між персоналом охорони транспорту реагування, пунктом (пунктами) централізованого спостереження, іншими структурними підрозділами суб’єкта охоронної діяльності. 2.3. Засоби радіотехнічного зв’язку, експлуатація яких вимагає наявності відповідних дозволів, використовуються лише після отримання таких дозволів у порядку та на умовах, визначених Законом України „Про радіочастотний ресурс України”.» Відповідно до ч.3 статті 16 Закон України «Про електронні комунікації» : УДЦР здійснює такі види діяльності, зокрема: 1) присвоєння радіочастот, призначення позивних сигналів радіоелектронним засобам, видача дозволів на експлуатацію. Однак, присвоєння радіочастот (ПРЧ) в межах України не визначає фактичну можливість забезпечення покриття великої території стійким радіозв’язком. Радіус дії радіостанції визначається сукупністю технічних та зовнішніх факторів: потужністю передавача, висотою встановлення антен, частотним діапазоном, рельєфом місцевості та щільністю забудови. Тому для забезпечення стабільного та надійного радіозв’язку на території Волинської та Рівненської областей (площа відповідно 20 144 км2 та 20 051 км2) необхідне використання базових станцій, які виконують функції центру передачі та ретрансляції сигналу: приймають інформацію від віддалених точок і забезпечують її поширення на всю зону покриття Наявність базової станції дозволяє охопити стійким радіозв’язком всю область, навіть у місцях, де пряма робота окремих радіостанцій не забезпечує належного сигналу. Встановлення базової станції з підтвердженою частотою та наявністю дозволу на її експлуатацію, із зазначенням адреси та географічних координат, гарантує відповідність тендерним вимогам та підтверджує здатність учасника забезпечити стійкий радіозв’язок на всій визначеній території. Таким чином, умова про наявність в Учасників документів на підтвердження виділеної ДП «Українським державним центром радіочастот» частоти з використанням базових станцій, розташованих на території Волинської області та Рівненської області, що надає можливість стійкого радіозв’язку на території цих областей (загальна площа Волинської області становить 20144 кв.км, Рівненської області - 20051 кв.км), та наявності дозволу на їх експлуатацію із зазначенням адреси встановлення та географічних координат) не може бути визнана дискримінаційною, адже передбачена спеціальним законодавством: Законом України «Про охоронну діяльність», Порядком обладнання транспорту реагування суб’єкта охоронної діяльності засобами радіотехнічного зв’язку, кольорографічними схемами (написами), світловими та звуковими сигналами, затвердженого Наказом МВС України 18.04.2013 № 375. Закон України «Про охоронну діяльність» (ст. 9 ч. 1 п. 2) та Ліцензійні умови (постанова КМУ №960 від 18.11.2015) не обмежують замовника встановлювати додаткові технічні вимоги до предмета закупівлі, якщо такі вимоги обґрунтовані специфікою об’єктів (ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі»). Частиною 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Також наголошуємо, що вимога надати для підтвердження копію з оригіналу повідомлення про використання терміналів супутникового зв’язку Starlink або витяг (відомості) з реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг (виданий оператору супутникових телекомунікацій, з яким Учасник уклав договір про надання послуг супутникового зв’язку) застосовується виключно у разі використання Учасником терміналів супутникового зв’язку Starlink або іншої системи супутникового зв’язку. Відповідно до пунктів 2.1.-2.3. Порядку обладнання транспорту реагування суб’єкта охоронної діяльності засобами радіотехнічного зв’язку, кольорографічними схемами (написами), світловими та звуковими сигналами, затвердженого Наказом МВС України 18.04.2013 № 375: «2.1. Транспорт реагування обладнується засобами радіотехнічного зв'язку, зокрема радіостанціями, засобами стільникового, супутникового, транкінгового зв’язку».
Умовами пп. 1.1.3. п. 1.1. Додатку 2 до Тендерної документації «Документальне підтвердження наявності у власності охоронної фірми транспорту реагування відповідно статті 1 Закону України «Про охоронну діяльність», необхідного для можливості посилення охорони всіх постів, у разі виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення автопатрулів, що вказані в технічному завданні. Для підтвердження наявності та відповідності транспорту реагування надати:» вимагалось документальне підтвердження наявності у власності охоронної фірми транспорту реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення автопатрулів, що вказані в технічному завданні зокрема:
«- сканована(-і) копія(-ї) документу (-ів), виданого(-их) власнику транспортного засобу уповноваженим органом на право експлуатації радіоелектронних засобів радіотехнічного зв’язку, або супутникового або транкінгового зв’язку, які розташовані в транспорті реагування для можливості здійснення зв’язку з постами охорони в межах досяжності;
- копії з оригіналів документів на підтвердження виділеної ДП «Українським державним центром радіочастот» частоти з використанням базових станцій, розташованих на території Волинської області та Рівненської області, що надає можливість стійкого радіозв’язку на території цих областей (загальна площа Волинської області становить 20144 кв.км, Рівненської області – 20051 кв.км), та наявності дозволу на їх експлуатацію із зазначенням адреси встановлення та географічних координат);
- копія з оригіналу витягу (відомостей) з автоматизованої інформаційної системи управління радіочастотним спектром щодо присвоєння радіочастот (ПРЧ) в межах України (що відповідає кількості радіостанцій - у кількості не менш ніж 8 шт.) для забезпечення зв’язку між постом охорони, групою швидкого реагування та ПЦС);
- копія договору з ДП «Український державний центр радіочастот» на роботи, пов'язані з радіочастотним моніторингом та забезпеченням електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів;
- у разі використання Учасником терміналів супутникового зв’язку Starlink надати копію з оригіналу повідомлення про використання терміналів супутникового зв’язку Starlink або витяг (відомості) з реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг (виданий оператору супутникових телекомунікацій, з яким Учасник уклав договір про надання послуг супутникового зв’язку) ( у разі використання іншої системи супутникового зв’язку).»
Враховуючи те, що Тендерною документацією передбачено альтернативні способи підтвердження відповідності цьому кваліфікаційному критерію, то для підтвердження наявності радіотехнічного зв’язку встановлено необхідність подання Учасниками у разі використання Учасником терміналів супутникового зв’язку Starlink надати копію з оригіналу повідомлення про використання терміналів супутникового зв’язку Starlink або витяг (відомості) з реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг (виданий оператору супутникових телекомунікацій, з яким Учасник уклав договір про надання послуг супутникового зв’язку) ( у разі використання іншої системи супутникового зв’язку).
Учасником ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга» у складі його тендерної пропозиції було надано файл «1.5.1. STARLINK.rar», що містить наступні файли:
1) Результат №CSO7495/23-02-2026 подання повідомлення про використання терміналів Starlink від 23.02.2026, що містить наступну інформацію: Відомості про заявника - Книш Сергій Іванович, РНОКПП 2900603038, код ЄДРПОУ юридичної особи 42667629, Найменування юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АЕЕНТСТВО «КОЛЬЧУЕА», Термінали - номер облікового запису: ACC-DF-11411370-75440-34, КІТ- номер: KIT4M02328524ZSW, UTID: 11289083-87008alc-99390397, Dish ID: VIНТ02442413FS2,
Статус: збережено;
2) Результат №CTY5168/12-02-2026 подання повідомлення про використання терміналів Starlink від 12.02.2026, що містить наступну інформацію: Відомості про заявника - Книш Сергій Іванович, РНОКПП 2900603038, код ЄДРПОУ юридичної особи 42667629, Найменування юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АЕЕНТСТВО «КОЛЬЧУГА», Термінали - номер облікового запису: ACC-DF-11411370-75440-34. КГГ- номер: КІТ4М02501420JGQ, UTID: 0128168b-43924000-d9112а54, Dish ID: М1НТ02611798427,
Статус: збережено;
3) Результат №GCW7497/23-02-2026 подання повідомлення про використання терміналів Starlink від 23.02.2026, що містить наступну інформацію: Відомості про заявника - Книш Сергій Іванович, РНОКПП 2900603038, код ЄДРПОУ юридичної особи 42667629, Найменування юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «КОЛЬЧУГА», Термінали - номер облікового запису: ACC-DF-11411370-75440-34, КІТ- номер: KIT4M03089626WWT, UTID: 11189е03-86008а 1 с-998923Ь8, Dish ID: М1НТ03166727RHP, Статус: збережено;
4) Результат №ІАХ7507/23-02-2026 подання повідомлення про використання терміналів Starlink від 23.02.2026, що містить наступну інформацію: Відомості про заявника - Книш Сергій Іванович, РНОКПП 2900603038, код ЄДРПОУ юридичної особи 42667629, Найменування юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «КОЛЬЧУГА», Термінали - номер облікового запису: ACC-DF-11411370-75440-34, КІТ- номер: KIT4M023247004PZ, UTID: 01208е91-40ГО851с-59с975аЬ, Dish ID: M1HT02438630PG4,
Статус: збережено;
5) Результат №LEU5096/12-02-2026 подання повідомлення про використання терміналів Starlink від 12.02.2026, що містить наступну інформацію: Відомості про заявника - Книш Сергій Іванович, РНОКПП 2900603038, код ЄДРПОУ юридичної особи 42667629, Найменування юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «КОЛЬЧУГА», Термінали - номер облікового запису: ACC-DF-10319003-22206-25, КІТ- номер: КІТ4М02225424, UTID: —, Dish ID: М1НТ0232892057Т, Статус: збережено;
6) Результат №RZP7491/23-02-2026 подання повідомлення про використання терміналів Starlink від 23.02.2026, що містить наступну інформацію: Відомості про заявника - Книш Сергій Іванович, РНОКПП 2900603038, код ЄДРПОУ юридичної особи 42667629, Найменування юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «КОЛЬЧУГА», Термінали - номер облікового запису: ACC-DF-11596410-60266-43, КІТ- номер: KIT4M023286005RJ, UTID: 1148080c-87008alc-993573a0, Dish ID: М1НТ02442524МВ8,
Статус: збережено;
7) Результат №TDG7512/23-02-2026 подання повідомлення про використання терміналів Starlink від 23.02.2026, що містить наступну інформацію: Відомості про заявника - Книш Сергій Іванович, РНОКПП 2900603038, код ЄДРПОУ юридичної особи 42667629, Найменування юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «КОЛЬЧУГА», Термінали - номер облікового запису: ACC-DF-11411370-75440-34, КІТ- номер: КІТ4М03598268В8К, UTID: 21688а9а-81217с02-59761652, Dish ID: M1HT03682146KQQ, Статус: збережено;
8) Результат №VGC7500/23-02-2026 подання повідомлення про використання терміналів Starlink від 23.02.2026, що містить наступну інформацію: Відомості про заявника - Книш Сергій Іванович, РНОКПП 2900603038, код ЄДРПОУ юридичної особи 42667629, Найменування юридичної особи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО «КОЛЬЧУГА», Термінали - номер облікового запису: ACC-DF-11411370-75440-34, К1Т- номер: КІТ4М03089682РНВ, UTID: 4110850а-80303801 -19Ь618е8, Dish ID: M1HT03166761Q8W, Статус: збережено.
При цьому, надані Учасником ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга» Результати подання повідомлення про використання терміналів Starlink на 8 одиниць відповідають вимогам Порядку формування та подання повідомлення про використання терміналів супутникового зв’язку Starlink під час воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2026 року №115.
Враховуючи зазначене, тендерна пропозиція ТОВ «Охоронно-детективне агентство «Кольчуга» повністю відповідає вимогам підпункту 1.1.3 пункту 1.1. Додатку 2 до Тендерної документації