-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри автомобільні)
Тендер Prozorro UA-2025-07-28-007234-a
ПДВ 0%, відповідно до ПКМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
Торги не відбулися
35 735.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 357.36 UAH
мін. крок: 1% або 357.36 UAH
Нічого не знайдено.