-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри автомобільні)
Тендер Prozorro UA-2025-07-28-007234-a
ПДВ 0%, відповідно до ПКМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
Торги не відбулися
35 735.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 357.36 UAH
мін. крок: 1% або 357.36 UAH
Номер:
0f608b2163b8467682e67ba5f76f69b3
Внутрішній номер закупівлі:
25988638
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-28-007234-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 735.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.07.2025 15:00 - 02.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2025 15:00 - 05.08.2025 15:00
Аукціон:
з 06.08.2025 13:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 735.60 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри автомобільні)