• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри автомобільні)

Оголошено тендер

35 735.60 UAH
Номер: 94a76143b9dd473982f53d392235b433
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-28-000562-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 1560
Замовник: Військова частина 1560
Очікувана вартість: 35 735.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтри автомобільні)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.07.2025 09:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фільтр повітряний RENAULT LOGAN II, DUSTER II 0.9-1.2 TCE, 1.5 DCI 13- (вир-во ALPHA FILTER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 18 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр салону ExtraClean NISSAN (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 10 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр паливний RENAULT DUSTER 1.5 DCI 10- (вир-во DENCKERMANN)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 10 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр оливний DACIA LOGAN 13-, RENAULT MEGANE 09- 1.5 DCI (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 10 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр повітряний IVECO DAILY 01-11 (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр повітряний салону BOSCH
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр паливний IVECO DAILY IV/EcoDaily 06-11 (вир-во DENCKERMANN)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр маслянийFIAT DUCATO, IVECO 3.0 HDI 06-(вир-во DENCKERMANN)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр повітряний VOLVO S60, XC70, XC90 2.4 D5 05- (вир-во DENCKERMANN)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр салону ExtraClean VOLVO (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр паливний Volvo (вир-во Blue Print)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр масляний VOLVO S60, S80, XC70 2.4D, D5 01-(вир- во DENCKERMANN)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр паливний ExtraClea n VAG (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр оливний SKODA FABIA, OCTAVIA 00-, VW GOLF 97-, PASSAT 03- (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр повітряний VW T5 03- (з предфільтром) (вир- во ALPHA FILTER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр салону VW TRANSPORTER V 03- вугільний (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр повітряний Ashok Leyland E3, E4, Е5, Богдан А221 внутр. (вир-во ALPHA FILTER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр повітряний Ashok Leyland E3, E4, Е5, Богдан А221 зовн. (вир-во ALPHA FILTER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
фільтр масляний ВАЗ 2101-07, АЗЛК 2141 ГАЗ та УАЗ з дв. УМЗ (вир-во FINWHALE)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.11.2025
Елемент фільт. повітр. ГАЗЕЛЬ, СОБОЛЬ (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр паливн. тонк. очист. ВАЗ 2101-07, 2108-099, 2121 Таврія з відстійником (ALPHA Filter)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр масляний двигуна TOYOTA LC 4.0-4.7 98- (вир-во KOLBENSCHMIDT)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр паливний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во UFI)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр повітряний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во DENCKERMANN)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр салону TOYOTA HILUX 15-, CAMRY 17- вугільний (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 3 штука
Період постачання до 25.11.2025
Фільтр салону DACIA LOGAN II, SANDERO 13- вугільний (RIDER)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 8 штука
Період постачання до 25.11.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума35 735.60 UAH