• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебенево – піщана суміш С7 ( фракція 0-40 мм)

Завершена

1 400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер: d87fc0b5a8a44024aafb95e3f072a99d
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2025-07-21-000012
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 21.07.2025 00:00
Автор: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40479560
Період моніторингу: 21.07.2025 12:07 - 12.08.2025 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ 21.07.2025 №103-з Вінниця Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178, та згідно з підпунктом 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. В.о. начальника Олександр СЕМЕНЮК Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області від 21.07.2025 №103-з Витяг з переліку закупівель № з/п Оголошення про проведення закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу 1.UA-2025-06-16-001816-a, 16.06.2025 Дані автоматичних індикаторів ризиків.
Адреса: Ukraine, Київ
Контактна особа: ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 43) 266-13-92, l.v.ryzhii@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання щодо надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом установлено порушення вимог частини п’ятої статті 8 Закону. За результатами аналізу питань щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону із урахуванням вимог Постанови № 1178, розгляду тендерних пропозицій ТОВ «Грабовецький гранкар’єр», ТОВ «ТРАНССЕРВІС-УМАНЬ», ТОВ «Леванте Транс», ФОП Шевчук Віктор Миколайович, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановленого порушення у подальшому, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 04 серпня 2025 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), із урахуванням вимог Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Постанова № 1178), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради (далі – Замовник) на 2025 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол від 13.06.2025 № 3/вт), тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «Грабовецький гранкар’єр» (далі – ТОВ «Грабовецький гранкар’єр»), повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей до 09:19 год. 26.06.2025, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 27.06.2025 № 4/вт, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНССЕРВІС-УМАНЬ» (далі – ТОВ «ТРАНССЕРВІС-УМАНЬ»), повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей до 13:46 год. 28.06.2025, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 30.06.2025 № 5/вт, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «Леванте Транс» (далі – ТОВ «Леванте Транс»), повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей до 09:04 год. 02.07.2025, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 02.07.2025 № 6/вт, тендерну пропозицію фізичної особи - підприємця Шевчук Віктор Миколайович (далі – ФОП Шевчук Віктор Миколайович), протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 03.07.2025 № 7/вт, повідомлення про намір укласти договір, договір поставки товару від 11.07.2025 № 110725 та пояснення (інформацію та документи) Замовника, отримані 29.07.2025 через електронну систему закупівель. Згідно з частиною п’ятою статті 8 Закону протягом строку проведення моніторингу процедури закупівлі посадова особа органу державного фінансового контролю, відповідальна за проведення моніторингу процедури закупівель, має право через електронну систему закупівель запитувати у замовника пояснення (інформацію, документи) щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі. Усі такі запити про надання пояснень автоматично оприлюднюються електронною системою закупівель. Замовник протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення запиту про надання пояснень щодо прийнятих рішень та/або вчинених дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі, повинен надати відповідні пояснення (інформацію, документи) через електронну систему закупівель. Водночас, на запит Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області від 23.07.2025 про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності Замовником надано відповідь з перевищенням строку, визначеного частиною п’ятою статті 8 Закону (29.07.2025).
Період усунення порушень: 04.08.2025 17:00 - 19.08.2025 00:00
Дата публікації висновку: 04.08.2025 17:00

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: З метою упередження та недопущення в подальшому порушень на всіх стадіях здійснення закупівель, уповноваженою особою прийняті міри щодо вивчення нормативних документів які стосуються оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом та іншими нормативними документами.
Дата публікації звіту: 07.08.2025 12:43

Запити/Пояснення