-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебенево – піщана суміш С7 ( фракція 0-40 мм)
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-001816-a
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер:
34864d4b8bf6499fb7472e61ae264237
Внутрішній номер закупівлі:
25607101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-16-001816-a
Замовник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткач Алла Василівна +380433551145 ofice1979@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2025 10:22 - 21.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2025 10:22 - 24.06.2025 00:00
Аукціон:
24.06.2025 12:12 - 24.06.2025 12:47
Період кваліфікації:
24.06.2025 12:47 - 03.07.2025 11:33
Період завантаження договору:
09.07.2025 00:00 - 19.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 400 000.00 Щебенево – піщана суміш С7 ( фракція 0-40 мм)