-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебенево – піщана суміш С7 ( фракція 0-40 мм)
Оголошено тендер
1 400 000.00
UAH
Номер:
3b705c4fbf55442bbd6999e7ffcc42b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-16-002035-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління земельних ресурсів благоустрою та житлово-комунального господарства Шпиківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43942270
-
Адреса:
23614, Україна, Вінницька область, Шпиків, Вінницька обл., Тульчинський р-н, смт Шпиків, вул. Ліпіна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебенево – піщана суміш С7 ( фракція 0-40 мм)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.06.2025 10:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Щебенево – піщана суміш С7 ( фракція 0-40 мм)
Кількість
2400 тонна
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяШпиківська
Сума1 400 000.00 UAH