-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний біохімічний аналізатор, НК 024:2023: 56669 – Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-012979-a
Закупівля відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
1 098 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 493.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 493.75 UAH
Нічого не знайдено.